Konjac Milkshake OEM/ODM proviate label丨Ketoslim Mo
Mengenai item ini
Milkshake berkhasiat mempunyai 144 kilojoule kalori, dan hamburger mempunyai 800 kilojoule kalori. Minum milkshake bersamaan dengan berlari selama 1 jam, berenang selama 2 jam, dan berlari sejauh 8 kilometer. Terdapat banyak perisa untuk anda pilih.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
Minuman segera, tidak perlu menunggu. Cara memakannya: Goncangkan untuk menjadikan serbuk sebati, masukkan air suam, goncangkan dengan teliti, hidangkan dengan baik, anda juga boleh mengeluarkan secawan dari air, masukkan air panas, roti pagi akan menjadi lebih lazat dan berkhasiat.
Tag Produk
| Nama produk: | Susu kocak konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Air, Tepung Konjac |
| Jangka hayat: | 12 bulan |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 1436kJ |
| Protein: | 54g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 338g |




