ekstrak serbuk konjac organik tepung glukomanan | Ketoslim Mo
Serbuk konjacadalah sejenis serat diet larut, yang serupa dari segi struktur dan fungsi dengan pektin. Ia terdiri terutamanya daripada glukomanan, yang terdiri daripada subunit glukosa dan manosa. Ia terutamanya tumbuh di kawasan Asia yang agak panas, seperti Sichuan, Yunnan, Chongqing, dan sebagainya.
Serbuk konjac ialah makanan semula jadi tulen, tanpa sebarang pigmen dan pengawet yang berbahaya kepada kesihatan manusia. Secara tradisinya digunakan dalam resipi makanan, makanan Cinatauhu konjacdiperbuat daripada bahan ini dan kaya dengan serat makanan dan protein, tetapi kini digunakan sebagai cara alternatif untuk menurunkan berat badan. Ia juga boleh menurunkan paras gula dalam darah. Peranan penurunan berat badan.
Rupa: serbuk putih
Kaedah pengeringan: pengeringan semburan & pengeringan beku
Perisa: Perisa konjac segar
Jangka hayat: 12 bulan
bahan tambahan makanan ekstrak serbuk gam konjac tepung glukomanan
Penerangan Produk
| Nama produk: | serbuk konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 25KG |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 680KJ |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 50 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Apakah tepung konjac organik?
| Langkah 1 | Mi tepung konjac terdapat dalam beberapa jenis dan dibentuk daripada akar tumbuhan konnyaku imo, iaitu tumbuhan seperti keladi liar yang berasal dari Asia. Akar tumbuhan ini mengandungi banyak air dan serat. Tepung sayuran daripada tumbuhan ini dipanggil konjac flour. (or) Lour. |
Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Produk Ketoslim Mo
Soalan Lazim
Bilakah Masa Penghantaran Terpantas untuk Mi Konjac?
Adakah Terdapat Mana-mana Mi Konjac yang Diperakui Halal?
Bolehkah Anda Memberikan Maklumat Mengenai Mi Konjac Segera?
Apakah Persijilan yang Diperlukan untuk Eksport Konjac ke Timur Tengah?
Di Mana Saya Boleh Mencari Mi Konnyaku Berkualiti Tinggi dan Rendah Lemak?
Apakah sebenarnya konjac?
Perkataan atau nama konjac mungkin tidak dikenali oleh sesetengah orang, yang mana agak mengejutkan memandangkan ia berasal dari negara-negara Asia. Konjac ialah tumbuhan yang terdapat di China dan di seluruh Asia Timur dan Tenggara, tetapi untuk makanan tambahan, buah konjac biasanya diubah menjadi serbuk dan kemudian diproses menjadi pelbagai makanan konjac seperti mi konjac, beras konjac, tauhu konjac, snek konjac, dan sebagainya.
Konjac sangat jarang ditemui di Barat dan tidak diketahui apa fungsinya, kecuali pembekal yang pakar dalam menjual serbuk tersebut, ia mungkin terdapat atau mungkin tidak terdapat di kawasan anda melainkan anda membelinya dalam talian.
Apakah glumanan itu?
Apabila anda mencari suplemen yang diperbuat daripada konjac, anda mungkin terfikir ia akan dinamakan "Serbuk konjac organik." Glukomanan ialah serat yang terdapat dalam konjac, dan serbuk tersebut didakwa mempunyai pelbagai manfaat kesihatan yang menyelerakan. Oleh itu, serbuk yang dibuat menggunakan konjac dilabelkan oleh serat yang terkandung di dalamnya, bukan oleh tumbuhan.



