Nasi konjac keto | Nasi konjac oat Ketoslim Mo | makanan pesakit kencing manis shirataki
Perihal item
Jenis beras bijirin sederhana mempunyai kandungan kanji yang lebih rendah berbanding beras bijirin pendek, yang bergantung pada kaedah memasak dan varieti beras, boleh menghasilkan tekstur yang lebih berkrim dan bukannya melekit dalam masakan. Varieti bijirin sederhana utama yang digunakan dalam risotto ialah beras Carnaroli dan arborio.
Beras Keto Konjac: KonjacBeras Mutiara Oat, juga dikenali sebagaiBeras Ajaib or Nasi Shirataki, merupakan makanan mesra keto dan juga sesuai untuk pesakit diabetes. Diperbuat daripadaakar konjac, ia kaya dengankonjac glukomanan.
Beras Oat KonjacMenambah tepung oat kepada beras konjac asas, memberikannya rasa dan serat oat. Ia merupakan pengganti beras yang sempurna untuk diet keto dan rendah karbohidrat. Konjac diperbuat daripada 97% air dan 3% serat tumbuhan konjac. Ia merupakan makanan rendah kalori semula jadi, ia juga rendah lemak dan bebas gula, dan ia juga sesuai untuk pesakit diabetes menggunakannya sebagai makanan ruji.
•Kalori Rendah/Lemak/Karbohidrat
• Bebas gluten
• Mesra Diabetik
Ini tidak bermakna anda tidak boleh menikmati makanan yang lazat semasa anda berdiet. Beras Mutiara Konjac Oat dapat memenuhi selera makan dan keperluan penurunan berat badan anda. Semua produk kami diperakui oleh organisasi berwibawa seperti HACCP, IFS, BRC, dll., dan keselamatan serta kesihatan sentiasa diutamakan.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
Tag Produk
| Nama produk: | Beras mutiara oat konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Protein rendah/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 37kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0.46g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
- Goreng hirisan bawang putih dengan minyak avokado sehingga ia bertukar menjadi perang keemasan sedikit
- Ketepikan minyak bawang putih, hanya tinggalkan 0.5 sudu besar dalam kuali bersama mentega jernih ghee.
- Tumis nasi shirataki rendah karbohidrat dengan garam dan lada sulah sehingga nasi mula pecah
- Tolak nasi ke tepi dan masukkan amino kelapa kemudian salutkan nasi dengan kuah.
- Tolak nasi ke tepi dan masukkan telur yang telah dipukul untuk membuat telur hancur yang lembut
- Gaul dan salut telur sehingga ia tidak lagi cair.
- Hiaskan dengan daun kucai, kerepek bawang putih goreng, dan hidangkan minyak bawang putih sebagai sampingan!
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.





