makanan akar konjac makanan vegan konjac | Ketoslim Mo
Mengenai item ini
Makanan akar konjac:Makanan akar konjac termasukmi konjac, mi shirataki, udang konjac,snek konjac, dll. ini dipanggil perut kambing konjac. Diperbuat daripada akar tumbuhan konjac, yang juga dipanggilkonnyaku, Nama Latin untuk tumbuhan konjac
ialahAmorfofalusOrang ramai juga merujuknya sebagai konjaku, keladi gajah, lidah syaitan, pokok palma ular, dan lili voodoo. Bebawang tumbuhan itu – bahagian tumbuhan yang tumbuh di bawah tanah – mengandungiserat larutdipanggil glukomanan.
Makanan akar konjac ini berbentuk seperti perut berbulu, tetapimakanan vegan, penggunaan resipi dalam pelbagai kaedah seperti periuk panas, snek, ulam.. makanan rendah kalori, pengganti ideal untuk orang yang sedang berdiet, juga baik untuk pesakit diabetes.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Menyediakan periuk panas, merebusnya.
2. Buka bungkusan. Bilas makanan vegan selama 1 hingga 2 minit.
3. Masukkan ke dalam periuk panas, kemudian bilas di dalam periuk, selama beberapa saat atau rebus sahaja mengikut citarasa anda.
3. Apa yang anda perlu risaukan hanyalah betapa kuatnya anda menghirup sambil menikmati pengganti mi berbentuk spageti tradisional yang lazat ini.
Tag Produk
| Nama produk: | Perut kambing periuk panas konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 500g |
| Bahan Utama: | Air, Tepung Konjac |
| Jangka hayat: | 12 bulan |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ rendah protein/ tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 97kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 4.6g |
| Natrium: | 0mg |
Orang ramai juga membimbangkan:
Makanan apa yang mengandungi akar konjac?
Makanan yang mengandungi serat diet yang banyak, seperti mi konjac, beras konjac dan snek kami, dsb.
Adakah selamat untuk makan konjac?
Akar konjac mentah beracun, orang biasa yang sihat boleh memakannya melainkan jika terdapat reaksi alahan.
Mengapa konjac diharamkan di Australia?
Kerana potensinya untuk menyebabkan tercekik dan menyumbat perut, Australia telah mengharamkannya sebagai makanan tambahan pada tahun 1986.
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.




