snek konjac cina snek konnyaku (Perisa Periuk Panas) | Ketoslim Mo
Snek konjac CinaBahan-bahannya ialah: airtepung konjacKanji, minyak sayuran, cili, garam, gula putih, Jangka hayat: 12 bulan; Berat bersih 270g, disimpan di tempat yang sejuk dan kering. Jangan bekukan.
Makanan diet serat tinggi bebas gula borong makanan segera konjac yang boleh disesuaikan makanan snek konjac
Penerangan Produk
| Nama produk: | cinasnek konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 22g |
| Bahan Utama: | Air,Serbuk konjac, Lada jeruk (lada millet), minyak rapeseed, kanji, garam yang boleh dimakan, lada, gula putih, rempah ratus, ekstrak yis, Bahan tambahan makanan (natrium glutamat, 5'-rasa nukleotida disodium, asid laktik, asid asetik, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asid sitrik, natrium laktat), pati yang boleh dimakan |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 456kJ |
| Protein: | 1.1 g |
| Lemak: | 6.2g |
| Karbohidrat: | 7.6g |
| Natrium: | 1026 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Apakah snek konjac?
| Langkah 1 | Orang mungkin beranggapan bahawa snek itu dibuat menggunakan sotong atau kurita. Tetapi sebenarnya, snek itu dibuat menggunakan tepung konjac. |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami




