mee pasta rendah kalori丨Ketoslim Mo Mee lobak merah bebas gluten
Pasta rendah kalorimi pada asalnya diperbuat daripadaakar konjac, yang penuh dengan serat makanan, sifar lemak dan sifar karbohidrat, pilihan bijak untuk kaedah menurunkan berat badan, bentuknya seperti tradisionalbihun(spageti). dan kami menambah serbuk sayur lobak merah, jika anda suka perisa lobak merah, ini mungkin sesuai untuk anda,mi konjactidak berasa, makanan vegan ini boleh menjadi lebih sedap, masakannya juga mudah dan senang, dan anda boleh menambah sebarang bahan atau sos untuk membuat resipi istimewa anda sendiri,. Disebabkan oleh serat makanan yang banyak, anda akan berasa lapar selepas selang masa yang lebih lama, manfaatnya adalah lebih daripada ini, sifar karbohidrat adalah baik untukpesakit kencing manis, rasai keenakan mi tanpa perlu risau tentang apa-apa, cuba mi konjac kami dan nikmati kehidupan yang sihat sekarang!
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air, Serbuk lobak merah |
| Jangka hayat: | 12 bulan |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/lemak/gula, rendah karbohidrat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 21kJ |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Didihkan air yang sedikit masin dalam periuk besar. Masukkan pasta dan masak selama 8 hingga 10 minit atau sehingga semuanya dente; toskan.
2. Pada masa yang sama, dalam periuk kecil dengan api sederhana, cairkan 1 sudu teh mentega. Masukkan bawang putih dan masak selama 30 hingga 60 saat atau sehingga bawang putih mula bertukar menjadi perang keemasan.
3. Dalam mangkuk kecil, satukan pasli, selasih, marjoram, thyme, 1 sudu besar mentega, garam dan lada hitam kisar dengan bawang putih yang telah dimasak; gaul rata. Gaul bersama pasta dan hidangkan.
Anda juga mungkin suka
Anda boleh bertanya
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.





