shirataki lasagna Mee Sejuk Konjac Tersuai | Ketoslim Mo
Keto rendah karbohidratlasagna shiratakiboleh dibuat menjadi seribu lapisan lempeng, bahagian tengahnya disalut dengan sos, dengan sayur-sayuran sedia dimakan dan Patty daging goreng, makan sangat kenyal, jenis konjac ini diperbuat daripada lasagna,mi konjac shiratakiMakan tidak akan menjadi panas, sebeg seberat 270 gram, seberat 1 orang. Boleh disesuaikan, tanpa sampel OEM/ODM.
Mi konjac tersuai 270g mi kulit sejuk rendah karbohidrat shirataiki tulen Mi Konjac Sejuk
Penerangan Produk
| Nama produk: | lasagna konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Resipi Lasagna Konjac
Anda juga mungkin suka
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami




