Pengilang mee shirataki kering 75g mi konjac kering | Ketoslim Mo
Mi Konjac Kering
Cara makan:
Rendam konjackmi konjac keringdalam air selama 30 minit, rendam sehingga lembut, kemudian bilas dengan air bersih. Anda boleh menggunakannya sebagai mi ruji atau sebagai hidangan sampingan seperti periuk panas, stew, dll.
Jika anda cuba mengeringkanmi shiratakibuat pertama kalinya, disyorkan untuk makan sedikit dahulu bagi mengelakkan kembung perut dan rasa tidak selesa.
Hambar dan lazat! Hidangkan sahaja dengan sos kegemaran anda! Mi shirataki kering yang serupa denganmi ubi ketokerana ia mempunyai rasa yang sangat ringan dari segi tekstur, yang bermaksud ia sesuai untuk menambah rempah ratus dan membuat apa sahaja hidangan idaman anda.
Di mana hendak membeli mi shirataki
Ketoslim MoSebagai penyedia perkhidmatan katering sehenti, kami menyediakan produk terbaik pada harga terbaik untuk restoran, bar, pasar raya, dapur, gim, kedai makanan ringan dan banyak lagi.
Matlamat kami bukan sahaja untuk menyediakan pelanggan kami denganproduk borong terbaikpada harga terendah, tetapi juga untuk menyediakan perkhidmatan pelanggan satu-ke-satu yang cemerlang dan penghantaran pantas. Setelah berkecimpung dalam industri konjac selama lebih sedekad dan mempunyai ejen di seluruh negara bersama kami, kami berbangga dalam membina hubungan yang berkekalan dengan pengusaha restoran, tempat masakan dan profesional perkhidmatan makanan di seluruh negara dan berharap dapat menjadi pusat sehenti untuk semua keperluan makanan borong anda.
75g mi konjac kering makanan diet keto bebas lemak dengan sos
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi Konjac Kering -Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 75g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi untuk penurunan berat badan |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 21Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4.9g |
| Serat pemakanan | 0.7g |
| Natrium: | 6.1mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Adakah mi shirataki kering?
| Langkah 1 | Makanan konjacDiawet dengan air biasanya tidak kering. Kelebihannya ialah ia tidak mempunyai bau Shirataki yang tipikal, dan ia kering serta mudah diangkut dan disimpan. Ia hampir tawar, tetapi mudah menyerap kebanyakan sos, seperti ban perasa dalam ramen, kicap, atau sos tumis. |
| Langkah 2 | Mi kering jenis ini, sebungkus kecil seberat 75 gram, sebungkus kecil boleh jadi berat seseorang, jika anda biasanya makan lebih banyak, anda boleh meletakkan 2 keping untuk dimasak oh |
Anda juga mungkin suka
Bolehkah anda mengeringkan mi konjac?
Sebaiknya ia dikeringkan, anda boleh menyimpannya untuk masa yang lama di dalam pantri. Tetapi anda tidak boleh memakannya yang sudah basi. Sedap dimakan dengan sayur-sayuran goreng, kicap dan potongan ayam/vegan.
Bolehkah anda mendapatkan mi shirataki kering?
Rasanya sangat sedikit, jadi sesuai dihidangkan dengan pelbagai bahan dan sos. Mi konjac biasa adalah "basah" dan "kering", dan juga didatangkan dalam pelbagai bungkusan, seperti beg, kotak, kotak kerajang aluminium, dsb.
Bagaimanakah cara memasak mi konjac kering?
Masukkan mi kering ke dalam mangkuk, tuangkan ke dalam air mendidih dan rendam selama 10 minit. Mi kering akan beransur-ansur menjadi lembut. Didihkan air di dalam periuk, masukkan mi, masak selama 10 minit, masukkan bahan-bahan, perasa dan lauk, kemudian cedok dan makan.






