mi konjac adat pasta kurus sampel percuma spageti konjac organik | Ketoslim Mo
•Serat tinggi
• Bebas gandum
• Rendah karbohidrat
• Bebas gluten
• Bebas GMO
Pasta nipis kaya denganglukomanan, yang merupakan bahan pembuatan pasta konjac, juga dikenali sebagai Konjac (tumbuhan semula jadi).Penurunan berat badan, menurunkan tekanan darah dan gula darah, detoksifikasi dan pembuangan air besar, pencegahan kanser dan suplemen kalsium serta kesan-kesan lain. Kanji haba hampir sifar, semuanya bertujuan untuk promosi kesihatan. Penghidap diabetes juga boleh makan fettuccine. Kami mempunyai sistem pemeriksaan keselamatan kerana Keto-slim mo mempunyai pengalaman lebih 10 tahun, memiliki pensijilan antarabangsa yang berwibawa: HACCP, BRC, IFS, HALAL, Kosher, CE, JAS, dll...
borong mee konjac /270g Shirataki Spaghetti /Sifar Karbohidrat /Pasta Konjac Organik
Penerangan Produk
| Nama produk: | Pasta Konjac organik-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Pembekalan sehenti di China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Adakah pasta kurus mesra Keto?
Ya, dengan hanya 2 g karbohidrat dan 5 kalori setiap hidangan 83 g, pasta konjac sesuai untuk penggemar diet keto yang mengidamkan pasta. Ia juga merupakan pilihan yang tepat untuk mereka yang mengikuti diet vegan atau bebas gluten, atau sesiapa sahaja yang hanya ingin makan lebih sihat atau mengubah rutin pasta pada waktu malam mereka.
Kaedah pengawetan mi konjac?
Mi konjac basah. Untuk memastikan gel konjac stabil, ia perlu dibungkus dalam larutan alkali, yang menjadikan mi terasa lebih sedap. Jika anda membekukan mi di dalam peti sejuk, ia akan menjadi keras dan akan menjejaskan teksturnya.


