Beras Pramasak Beras Konjac Serat Tinggi | Beras tanpa gula, rendah kalori | Ketoslim Mo
Perihal item
Ketoslim MoSerat Tinggi PramasakBeras Konjacmerupakan makanan tinggi serat dan rendah lemak. Ia diperbuat daripada konjac biasa dan kaya dengan serat diet, yang menggalakkan kesihatan gastrousus dan mengawal paras gula dalam darah. Ia sesuai untuk mereka yang bimbang tentang diet.
Perihal item
1. RENDAH LEMAK:Serat tinggi pra-masakberas konjacmerupakan makanan rendah lemak. Ia lebih rendah lemak berbanding nasi biasa atau makanan ruji lain, yang membantu mengawal pengambilan kalori. Ia adalah pilihan terbaik untuk mereka yang bimbang tentang berat badan berlebihan dan lemak berlebihan.
2. SERAT DIET TINGGI:Serat tinggi pra-masakberas konjackaya dengan serat makanan. Serat makanan adalah penting untuk kesihatan gastrousus, menggalakkan pergerakan usus, mencegah sembelit dan membantu mengawal selera makan. Memilih serat yang tinggiberas konjacsebagai makanan ruji boleh meningkatkan pengambilan serat diet anda dan meningkatkan fungsi usus anda.
3. BEBAS GLUTEN:Serat Tinggi yang telah dimasakBeras Konjacadalah makanan bebas gluten untuk mereka yang mempunyai sensitiviti gluten atau paranoia gluten. Gluten ialah protein yang terdapat dalam banyak bijirin, tetapi boleh menyebabkan reaksi kerentanan yang tidak selesa atau tidak menguntungkan pada sesetengah orang. Dengan memilih makanan bebas glutenberas konjac, anda boleh menikmati makanan ruji yang lazat sambil menjauhi masalah berkaitan gluten.
Maklumat Pemakanan
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 334 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 0.6g | 1% |
| Lemak Tepu 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Jumlah Karbohidrat 72g | 24% |
| Protein 5.1g | 9% |
| Serat Diet 8.1g | 32% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
Penerangan Produk
| Nama produk: | Beras Konjac Serat Tinggi Pramasak |
| Bahan Utama: | Beras,serbuk konjac, kanji jagung (tahan) amilosa tinggi |
| Ciri-ciri: | Bebas Gluten/Rendah Lemak/Tinggi Serat/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Penurunan Berat Badan, Pengurangan Gula Darah, Penggantian Makanan Vegetarian |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Berat bersih: | 80-120g (boleh disesuaikan) |
| Serat pemakanan: | 8.1g |
| Kandungan Lemak: | 0.6g |
| Jangka Hayat: | 12 Bulan |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti |
| 2. Lebih daripada 10 tahun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM tersedia | |
| 4. Sampel percuma | |
| 5. MOQ Kecil |
Imej Perincian
Senario yang Berkenaan
Kilang






