Mi Shirataki Segera Pengganti Hidangan Sedia Dimakan
Mi Shirataki pengganti hidangan sedia dimakan Ketoslim Mo merupakan alternatif makan malam yang mudah dan lazat. Dibuat dengan shirataki, mi ini rendah kalori, rendah gula dan tinggi serat makanan, menjadikannya pilihan pintar untuk memenuhi keperluan diet anda. Sama ada anda sedang bekerja, dalam perjalanan, atau tergesa-gesa, Mi Shirataki pengganti hidangan segera kami menyediakan hidangan yang cepat dan mudah untuk anda!
Pilihan Rendah Kalori:Nikmati hidangan yang lazat tanpa komitmen. Mi Shirataki kami rendah kalori dan merupakan pilihan terbaik bagi mereka yang mementingkan berat badan.
KANDUNGAN GULA RENDAH:Alternatif makan malam kami untuk mi shirataki adalah pilihan yang sangat baik bagi mereka yang mengawasi pengambilan gula mereka. Ia mengandungi sedikit gula dan merupakan pilihan yang lebih baik daripada mi tradisional.
KANDUNGAN SERAT TINGGI:Tingkatkan struktur usus yang sihat dengan Mi Shirataki tinggi serat kami. Serat membantu asimilasi dan membantu anda berasa lebih kenyang lebih lama, menjadikannya tambahan yang sangat baik untuk pelan pemakanan anda.
Keselesaan dalam keadaan tergesa-gesa:Sama ada anda berada di tempat kerja, belayar atau dalam perjalanan, pengganti makan malam sedia dimakan kami untuk mi shirataki menyediakan hidangan yang cepat dan mudah. Nikmati makan malam yang lazat dan mengenyangkan tanpa perlu bersusah payah memasak.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi Shirataki Cendawan Segera/Mi shirataki segera pedas |
| Bahan Utama: | Air, serbuk Konjac |
| Ciri-ciri: | Rendah kalori\Rendah gula\Tinggi serat\Mudah dimakan |
| Fungsi: | Penurunan Berat Badan, Pengurangan Gula Darah, Penggantian Makanan Vegetarian |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Berat bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 2.9g/3.0g |
| Kandungan Lemak: | 0g |
| Jangka Hayat: | 16 Bulan |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Pek Keluarga, Pukal, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti |
| 2. Lebih daripada 10 tahun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM tersedia | |
| 4. Sampel percuma | |
| 5. MOQ Rendah |
Maklumat Pemakanan
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 23 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 0g | 0% |
| Lemak Tepu 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Jumlah Karbohidrat 2.9g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Serat Diet 4.3g | 17% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 477mg | 24% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 24 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 0g | 0% |
| Lemak Tepu 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Jumlah Karbohidrat 3.0g | 1% |
| Protein 0.7g | 1% |
| Serat Diet 4.3g | 17% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 524mg | 26% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
Imej Perincian
Kaedah Memasak
Senario yang Berkenaan
Kilang









