Hidangan Sedia Dimakan | Pengganti Beras, Beras Konjac Segera | Ketoslim Mo
Perihal item
Formula beras konjac segera adalah sama seperti beras konjac, tetapi ia adalah beras kering. Anda boleh merendamnya dalam air panas selama beberapa minit sebelum makan. Beras segera konjac mudah dan cepat, dan anda boleh menikmati makanan yang lazat hanya dalam beberapa minit. Ia sesuai untuk pekerja pejabat dan pelanggan yang makan sendirian untuk menikmati hidangan yang ringkas dan cepat; tetapi beras konjac bermanfaat untuk tubuh manusia. Bahan utamaKetoslimMo'sProduk konjac ialah akar konjac, yang kaya dengan nutrien. Mengandungi glukomanan dan serat diet, tidak mengandungi gula dan sangat rendah kalori.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Beras Konjac Segera Halal |
| Bahan Utama: | Air, serbuk Konjac |
| Ciri-ciri: | Makanan halal/Serat tinggi/Makanan vegan/Perisa pedas |
| Fungsi: | Penurunan Berat Badan, Mudah dibawa, Pengganti Makanan Vegetarian |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Berat bersih: | 230g |
| Karbohidrat: | 31g |
| Kandungan Lemak: | 7.2g |
| Jangka Hayat: | 12 Bulan |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti |
| 2. Lebih daripada 10 tahun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM tersedia | |
| 4. Sampel percuma | |
| 5. MOQ Rendah |
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 212 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 7.2g | 12% |
| Jumlah Karbohidrat 31g | 10% |
| Protein 3.8g | 6% |
| Serat Diet 4.3g | 17% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 553mg | 28% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
Kelebihan kami
MAKANAN HALAL:Ketoslim MoBeras konjac adalah halal dan mematuhi piawaian diet Islam. Ini bermakna pengguna Islam boleh menikmati makanan yang lazat ini tanpa perlu risau tentang konsistensinya yang ketat.
KANDUNGAN SERAT TINGGI: Beras konjac segera kaya dengan serat diet, yang merupakan suplemen asas untuk mengekalkan kesihatan. Kandungan serat yang tinggi menggalakkan fungsi sistem pencernaan yang betul, mencegah penyumbatan, dan membantu mengawal paras gula dalam darah dan kolesterol. Dengan mengambil Beras Konjac kami, anda boleh meningkatkan pengambilan serat diet anda dengan mudah untuk meningkatkan kesihatan keseluruhan anda.
Vegetarian: Beras konjac kami adalah makanan vegetarian tanpa sebarang bahan tambahan. Ini adalah pilihan ideal bagi mereka yang mengikuti diet pencinta vegetarian. Sama ada anda seorang pencinta vegetarian atau seseorang yang mencari pilihan vegan, Konjac Rice Moments kami menyediakan anda makan malam vegan yang berkhasiat.
RASA LAZAT: Beras konjac segera kami mempunyai rasa yang kaya dan pedas, memberikan pengalaman rasa yang menarik bagi mereka yang menyukai makanan pedas. Pedas boleh menambah rasa pada makanan di samping merangsang rasa lapar dan meningkatkan minat terhadap makanan. Jika anda menyukai makanan pedas, beras konjac kami akan memberikan anda hidangan panas yang lazat.
Imej Perincian
Kaedah Memasak
Senario yang Berkenaan
Kilang






