Beras Konjac Kering Tiga Warna Keto | Beras Glisemik Rendah | Ketoslim Mo
Perihal item
Ketoslim MoKeto Tri-WarnaBeras Konjac Keringmerupakan produk berkhasiat dan lazat dengan indeks glisemik rendah, direka khas untuk mereka yang menjalani diet ketogenik. Diperbuat daripada konjac, sejenis sayuran akar rendah kalori dan tinggi serat, kami memberikan anda alternatif kepada beras tradisional.
Ia didatangkan dalam tiga warna terang, ungu, hijau dan kuning, mewakili tiga bijirin, menambahkan variasi pada hidangan anda. Warna-warni iniberas konjacbukan sahaja akan memuaskan selera anda tetapi juga menambahkan sedikit warna pada hidangan keto anda.
Ciri tersebut
Lima ciri utama keto tiga warnaberas konjacProduk indeks glisemik rendah:
1. Makanan vegetarian tradisional Cina yang mudah
2. Pilih penanaman asas organik
3. Penanaman ekologi, tiada baja kimia atau racun perosak
4. Pemeriksaan manual untuk memastikan kualiti produk
5. Produk sijil
Kelebihan
4 Kelebihan utama produk beras konjac tiga warna keto indeks glisemik rendah:
1. Pemakanan, rendah lemak dan penggantian hidangan penuh
2. Rendah Glisemik/ Rendah Gi
3. Sesuai untuk pesakit diabetes
4. Pilihan bijirin, penuh dan kenyal
Penerangan Produk
| Nama produk: | Beras Konjac Tiga Warna |
| Bahan Utama: | Beras, tepung millet, tepung jagung, tepung ubi ungu, tepung ubi keledek, tepung kentang, tepung soba, tepung oat, tepung quinoa, tepung barli tanah tinggi, serbuk protein gandum, serbuk serat diet, serbuk tembikai pahit, serbuk cordyceps militaris, serbuk saderi, serbuk kacang hijau, serbuk keladi, serbuk akar kudzu, ekstrak daun mulberi, serbuk wolfberry, serbuk biji rami,serbuk konjac, serbuk poria, kanji jagung amilosa tinggi (tahan), garam yang boleh dimakan |
| Ciri-ciri: | Gi Rendah/Rendah Lemak/Rendah Karbohidrat/Natrium Rendah |
| Fungsi: | Penurunan Berat Badan, Pengurangan Gula Darah, Makanan Alternatif Diabetes |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Berat bersih: | boleh disesuaikan |
| Karbohidrat: | 75.2g |
| Kandungan Lemak: | 1.7g |
| Jangka Hayat: | 12 Bulan |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti |
| 2. Lebih daripada 10 tahun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM tersedia | |
| 4. Sampel percuma | |
| 5. MOQ Rendah |
Maklumat Pemakanan
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 356 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 1.7g | 3% |
| Lemak Tepu 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Jumlah Karbohidrat 75.2g | 25% |
| Protein 7.4g | 12% |
| Serat Diet 2.6g | 10% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 42g | 2% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
Imej Perincian
Senario yang Berkenaan
Kilang






