Pengilang mi konjac Shirataki borong Perisa diet pasta kurus| Ketoslim Mo
Mi konjac Shiratakijuga dipanggil mi ajaib. Ciri-cirinya rendah kalori, rendah karbohidrat dan tinggi serat, bebas gluten, diperbuat daripadaglukomanan, sejenis serat yang berasal dari akar tumbuhan konjac. Tumbuhan konjac tumbuh di Jepun, China dan Asia Tenggara. Ia mengandungi sangat sedikit karbohidrat yang boleh dicerna — tetapi kebanyakan karbohidratnya berasal dari serat glukomanan. "Shirataki" dalam bahasa Jepun bermaksud "air terjun putih,” yang menggambarkan rupa lut sinar mi. Ia dibuat dengan mencampurkan tepung glukomanan dengan air biasa dan sedikit air limau, yang membantu mi mengekalkan bentuknya.
Mi konjac Shirataki kami adalah sejenispasta nipis, tetapi makanan sihat semula jadi, ia membantu penurunan berat badan, serat diet yang terkandung dalam konjac melambatkan pengosongan perut, jadi orang ramai kekal kenyang lebih lama dan akhirnya makan lebih sedikit. Tambahan pula, Glucomannan telah terbukti membantu menurunkan tahap gula dalam darah pada penghidap diabetes dan rintangan insulin.
Ciri-ciri:
- • Keto • Mesra Gula Darah
- • Bebas Gluten • Bebas Bijirin
- • Vegan • Bebas soya
Arahan:
- 1. Panaskan ketuhar hingga 350°F (175°C).
- 2. Bilas mi di bawah air yang mengalir selama sekurang-kurangnya dua minit.
- 3. Pindahkan mi ke dalam kuali dan masak dengan api sederhana tinggi selama 5–10 minit, kacau sekali-sekala.
- 4. Semasa mi sedang dimasak, griskan ramekin 2 cawan dengan minyak zaitun atau mentega.
- 5. Pindahkan mi yang telah dimasak ke dalam ramekin, masukkan bahan-bahan yang tinggal dan kacau rata. Bakar selama 20 minit, keluarkan dari ketuhar dan hidangkan.
Tag Produk
| Nama produk: | Shiratakimi kanjac |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Jangka hayat | 12 bulan |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM&ODM&OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 21Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
Soalan Lazim:
1. Mengapakah mi konjac diharamkan?
Bkerana kejadian penyumbatan usus atau tekak yang tinggiKanak-kanak dan wanita hamil atau menyusukan bayi tidak boleh mengambil suplemen konjac.
2. Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
3. Apakah perbezaan antarami konjacdanmi shirataki?
Konjac didatangkan dalam blok segi empat tepat dan shirataki berbentuk seperti mi.
4. Adakah mi Shirataki tidak baik untuk anda?
Tidak, ia sama dengan mi konjac, yang diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu penurunan berat badan.
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.







