mee lasagna shirataki 270 g konajc mee sejuk kacang soya | Ketoslim Mo
Lasagna kacang soya Shiratakiboleh dihidangkan dalam beberapa cara: Pertama, sebagai ubat selsemapasta nipis, basuh lasagna dua kali, rebus dalam kuali selama lima minit, keluarkan mi, biarkan sejuk, dan hidangkan dengan sos. Kedua, anda juga boleh memasak sup, meletakkan sedikit daging tanpa lemak dan sayur-sayuran yang lebih lazat, sebungkusmi konjacialah 270g, sebahagian besar
Mi konjac berkualiti tinggi, lasagna shirataiki, bungkusan berasingan, sebungkus mi sejuk kacang soya konajc 270 g
Penerangan Produk
| Nama produk: | Kacang Soya KonjacMi Sejuk Konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air, tepung kacang soya |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 11Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Kaedah pemakanan corak mi sejuk kacang soya
| Langkah 1 | Kaedah 1: bilas dengan air, mengikut citarasa peribadi perasa kegemaran, sayur-sayuran, daging dan sebagainya boleh dimakan. Sangat mudah dan senang. Kaedah 2: selepas membuka beg, bilas mi selama 3 minit, rebus air di dalam periuk, masukkan mi ke dalam periuk, rebus selama 5 minit, biarkan mendidih, masukkan garam dan perasa serta lauk untuk diambil dan dimakan. Kaedah 3: tekan periuk panas Orang Cina lebih suka cara makan periuk panas. Basuh kulit kacang sejuk dahulu, letakkan di atas pinggan, tunggu periuk panas mendidih, masak selama 2 minit, dan kemudian anda boleh memakannya. |




