diet mi konjac Makanan Vegan Udang Konjac | Ketoslim Mo
Terdapat banyak cara untuk memakannya: Udang sejuk, buka bungkusannya, basuhmakananPertama, masukkan ke dalam periuk dan masak selama 5 minit, angkat, letakkan lauk dan perasa, cara makan kedua: Setelah masak dan dikeluarkan, ia boleh digoreng kilas dengan daging atau lauk lain, yang sesuai untuk hidangan mesra vegan.dia
Penerangan Produk
| Nama produk: | Makanan Vegan Udang Konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami





