konjac Oat Noodles Ketoslim Mo lazat makanan Diabetes shirataki pasta
Mengenai item ini
Mi oat konjac adalah salah satu jenis mi kamimesra keto makanan konjac, juga dipanggilMi oat Shirataki or Mi oat ajaib, tidak seperti siri lain, inimi oat konjacdicampur dengan tepung oat dantepung konjac, menambah serat oat ke dalam campuran bukan sahaja meningkatkan tekstur mi untuk menyerupai mi telur biasa tetapi juga meningkatkan manfaat nutrisi mi. Itulah sebabnya ia dirujuk sebagai "Mi Keajaiban"Diperbuat daripadatumbuhan konjac, ditanam di Asia Tenggara, terutamanya China dan Jepun. Tumbuhan ini penuh dengan serat makanan. Tepat sekali menjadikan produk kami pengganti makanan yang sempurna untuk mereka yang ingin menurunkan berat badan.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN
-
1. Tumis bawang, kicap pekat, kicap pekat dan minyak bijan.
2. Masukkan sayur-sayuran ke dalam kuali.
3. Masukkan mi dan kacau rata.
4. Masukkan garam dan rasakannya.
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi oat konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Tepung oat, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 9Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.





