Mi gandum penuh Ketoslim Mo Shirataki mi organik kering
Mengenai item ini
Mi oat konjac adalah salah satu jenis mi kamimesra keto makanan konjac, juga dipanggilMi oat Shirataki or Mi oat ajaibTidak seperti siri lain, mi oat konjac ini dicampur dengan tepung oat dan tepung konjac, penambahan serat oat ke dalam campuran bukan sahaja meningkatkan tekstur mi untuk menyerupai mi telur biasa tetapi juga meningkatkan manfaat nutrisi mi. Itulah sebabnya ia dirujuk sebagai "Mi KeajaibanDiperbuat daripada tumbuhan konjac, yang ditanam di Asia Tenggara, terutamanya China dan Jepun. Tumbuhan ini penuh dengan serat makanan. Tepat sekali menjadikan produk kami pengganti makanan yang sempurna untuk mereka yang ingin menurunkan berat badan.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN
-
1. Tumis bawang, kicap pekat, kicap pekat dan minyak bijan.
2. Masukkan sayur-sayuran ke dalam kuali.
3. Masukkan mi dan kacau rata.
4. Masukkan garam dan rasakannya.
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi oat konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Tepung oat, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 9Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Soalan: Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Jawapan: Tidak, ia selamat untuk anda makan.
Soalan: Mengapakah mi konjac diharamkan?
Jawapan: Ia diharamkan di Australia kerana potensi risiko tercekik.
Soalan: Adakah dibenarkan makan mi konjac setiap hari?
Jawapan: Ya tetapi tidak selalu.




