Produk konjac Makanan kesihatan vegan Ketoslim Mo Periuk panas perut berbulu putih
Mengenai item ini
Produk Konjac: Produk Konjac termasuknasi shirataki, mi shirataki, udang konjac,snek konjac, dsb. ia dipanggil perut berbulu konjac putih. diekstrak daripadaakar konjac, yang juga dipanggil konnyaku, Nama Latin untuktumbuhan konjac
ialahAmorfofalusOrang ramai juga merujuknya sebagai konjaku, keladi gajah, lidah syaitan, pokok palma ular, dan lili voodoo. Bebawang tumbuhan ini – bahagian tumbuhan yang tumbuh di bawah tanah – mengandungi serat larut yang dipanggilglukomanan.
Iniakar konjacmakanan berbentuk seperti perut berbulu, berwarna putih, rasa kunyah, tetapimakanan vegan, penggunaan resipi dalam pelbagai kaedah seperti periuk panas, snek, lauk.. bentuk perut berbulu seperti daging, makanan rendah kalori, pengganti ideal untuk orang yang sedang berdiet, juga baik untuk pesakit diabetes.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Panaskan periuk sehingga mendidih.
2. Bilas perut yang berbulu selama 1 hingga 2 minit.
3. Masukkan ke dalam periuk panas, kemudian bilas di dalam periuk, selama beberapa saat atau rebus sahaja mengikut citarasa anda.
3. Nikmati sahaja makanan yang lazat.
Tag Produk
| Nama produk: | Perut berbulu konjac putih |
| Berat bersih untuk mi: | 500g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Jangka hayat: | 12 bulan |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Rendah protein/Rendah lemak |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 73kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 2.8g |
| Natrium: | 0mg |
Soal Jawab:
Mengapa konjac diharamkan?
Diharamkan daripada produk konfeksi oleh Suruhanjaya Eropah berikutan potensi bahaya untuk kanak-kanak.
Adakahmi konjacteruk untuk awak?
Tidak, kajian mendapati konjac boleh membantu menurunkan jumlah kolesterol, kolesterol LDL (buruk) dan trigliserida.
Adakah konjac diharamkan di Australia?
Ya, disebabkan oleh potensi bahaya untuk kanak-kanak.
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.

Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.





