Pasta Lurus Kering Mee HALAL Ketoslim Mo Shirataki mee pelangsing 100g
Mengenai item ini
Keringkan luruspastaadalah sejenismi segera, itu sangat mudah,tenteradigunakan atau dimakan di luar rumah adalah pilihan terbaik. 100 gram setiap hidangan, pilihan bijak untuk dibawa sama ada anda melancong atau mendaki gunung. Sebelum Krismas, kami mengesyorkan anda mi segera baharu ini dengan diskaun. Diperbuat daripada akar konjac, ia penuh denganserat pemakanan. Jika selang masa yang lebih lama anda rasa lapar. Pada asasnya tiada perisa, anda boleh menambah sebarang bahan yang anda suka, mudah dimasak untuk anda, merebusnya atau hanya membancuhnya, kedua-duanya boleh diterima.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN
1. Masukkan hidangan yang telah dimasak denganberaske dalam mangkuk kecil
2. Letakkan pad pemanas dan tuangkan air suhu bilik ke dalam mangkuk besar ke dalam mangkuk kecil.
3. letakkan mangkuk kecil di atas mangkuk besar. Tutup semuanya dengan penutup.
4. Tunggu selama lebih kurang 15 minit.
5. Selagi wap keluar dari mangkuk, nikmatilah hidangan anda!
Penerangan Produk
| Nama produk: | Pasta lurus kering |
| Berat bersih untuk mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Serbuk konjac, kanji kentang, air, bahan tambahan makanan |
| Jangka hayat | 18 bulan |
| Ciri-ciri: | Bebas gluten/Sifar lemak/Mesra keto |
| Fungsi: | Mudah/ Sedia untuk dimakan |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 221Kkal |
| Protein: | 1.9g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 52.3g |
| Natrium: | 11mg |
VIDEO
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Soalan: Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Jawapan: Tidak, ia selamat untuk anda makan.
Soalan: Mengapakah mi konjac diharamkan?
Jawapan: Ia diharamkan di Australia kerana potensi risiko tercekik.
Soalan: Adakah dibenarkan makan mi konjac setiap hari?
Jawapan: Ya tetapi tidak selalu.




