Kilang direct keto Konjac udon mee | Ketoslim Mo
Di mana hendak membeli mi konjac
Ketoslim MoSebagai penyedia perkhidmatan katering sehenti, kami menyediakan produk terbaik pada harga terbaik untuk restoran, bar, pasar raya, dapur, gim, kedai makanan ringan dan banyak lagi.
Matlamat kami bukan sahaja untuk menyediakan pelanggan kami denganproduk borong terbaikpada harga terendah, tetapi juga untuk menyediakan perkhidmatan pelanggan satu-ke-satu yang cemerlang dan penghantaran pantas. Setelah berkecimpung dalam industri konjac selama lebih sedekad, kami mempunyai yang lainmi udon konjacSetelah berkecimpung dalam industri konjac selama lebih sedekad, kami mempunyai hubungan yang baik dengan pengusaha restoran, tempat kulinari dan profesional perkhidmatan makanan di seluruh negara. Kami berharap dapat menjadi pusat sehenti untuk semua keperluan makanan borong anda.
Pasta konjac bebas gula bebas gluten mee spageti konjac basah Mee udon konjac
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi udon konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac,Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula,rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.2g |
| Natrium: | 7 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Beberapa perkara kecil tentang pengetahuan tentang konjac
| Langkah 1 | Sejakproduk konjacboleh berubah bentuk dan merosot tanpa penyimpanan air, penggunaan air alkali untuk mengawet makanan di dalam beg (tanpa menambah bahan pengawet) mengekalkan bentuk makanan konjac, serta rasa yang lebih baik |
| Langkah 2 | Makanan konjac kaya dengan serat makanan, tetapi tidak dapat membekalkan tenaga dan protein yang mencukupi, jadi makanlahmakanan konjacPada masa yang sama, ingat untuk memadankan beberapa buah-buahan, sayur-sayuran dan daging dengan makanan oh, supaya lebih kondusif untuk kesihatan. |




