Tauhu konjac makanan akar organik keseluruhan Tauhu serat tinggi Ketoslim mo
Mengenai Ketoslim mo
Ketoslim moCo., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Tag Produk
| Nama produk: | tauhu konajcKetoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 300g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 15Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.8g |
| Natrium: | 0mg |
- •MENGGALAKKAN CARA PEMAKANAN YANG SIHAT-- Tauhu berasaskan konjac, sejenis makanan segar hijau, ia menggalakkan penurunan berat badan yang sihat dengan makanan ruji yang lazat iaitu hanya 65kJ setiap hidangan. Terdapat dalam bentuk tauhu tradisional, kuskus, spageti, lasagna, fettuccini dan nasi, setiap satunya bebas sepenuhnya daripada gula, gluten,
- • TAUHU BERASASKAN KONJAC-- Tauhu konjac diperbuat daripada glukomanan daripada amorphophallus konjac, ia mempunyai kalori yang rendah dan serat yang tinggi.
- • ALTERNATIF TAUHU YANG SEDAP-- Disebabkan oleh makanan dan bahan api yang boleh dimakan tambahan, ia boleh dicelup terus ke dalam kuah salad, tidak perlu dimasak, rasanya lembut seperti berlilin, yang sangat lazat.
Produk baharu 2021 makanan konajc sihat Makanan vegan konajc perut berbulu hotpot popular
Apakah tauhu konjac?
Ia adalah jeli yang diperbuat daripada serbuk konjac, hijau dan segar dengan kalori rendah dan serat tinggi.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Mengapa konjac buruk?
Konjac mentah boleh menjadi toksik kepada anda, dan pengambilannya yang berlebihan dalam satu masa mungkin menimbulkan beberapa kesan sampingan keranamenyerap air kualitinya bagus. Walau bagaimanapun, biasanya memakannya mengikut arahan adalah baik-baik saja.
Adakah selamat untuk makan konjac?
Tanpa sebarang pemprosesan sebelum dimakan adalah berbahaya, ia perlu disterilkan dan melalui pelbagai proses. Produk kami 100% selamat untuk anda nikmati.




