Topping Jeli Konjac jeli buah teh buih kenyal Ketoslim Mo
Mengenai item ini:
Topping Jeli Konjac: Bentuknya seperti bebola, rasanya kenyal, rasa kunyahnya Q-lantun. Diperbuat daripada konjac, sejenis tumbuhan yang penuh denganserat pemakanan, bukan sahaja ditambah ke dalam teh gelembung tetapi juga sebarang teh atau teh susu yang anda suka, Kami menyediakan pengguna dengan kombinasi dan idea yang lebih kreatif Mencipta kemungkinan minuman tanpa had. Lembut dan rangup ketagihan, jeli Konjac ialah alternatif yang lebih baik untuk anda dan sihat kepada mutiara ubi kayu! Jeli rendah lemak yang popular inisnekdari Asia menambahkan tekstur & rasa tambahan pada ramuan karamel ini untuk rasa sensasi yang pasti anda sukai - tanpa kalori dan karbohidrat tambahan.
• penuh dengan serat diet, yang membuatkan anda berasa kenyang dan akhirnya makan lebih sedikit.
• Puaskan keinginan teh manis anda dengan duo Gula Perang yang lazatTeh Susu& jeli kenyal yang sangat lazat dalam sirap karamel yang melekit dan bermentega. Manjakan diri anda dengan minuman berkualiti Starbucks pada sebahagian kecil daripada kos.
• Empat perisa: Rasa asli, Rasa gula perang,Matcharasa dan rasa Sakura.
Atribut
1. Sedia untuk digunakan
2. Simpan di tempat yang sejuk dan kering, tidak dibuka selama 1 tahun
3. Digunakan untuk minuman sejuk, rasanya lebih sedap
Tag Produk
| Nama produk: | Jeli konjactopping |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Rendah protein/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 345Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 20.3g |
| Natrium: | 17mg |
Lebih banyak item untuk diterokai
Orang ramai juga bertanya
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.

Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.






