Snek Konjac yang popular (Latiao berperisa pedas) Periuk panas, sayur-sayuran, rambut perut | Ketoslim Mo
Ini sedap. Ia mudah dikunyah, mungkin seperti sotong atau cumi, dan campuran rempah yang sangat sedap. Ia juga agak rendah kalori, sekitar 20 setiap paket. Sekotak 20 beg kecil, sangat mudah dibawa, jadi ia adalah makanan rendah kalori yang baik untuk membuatkan anda kenyang.
Kami ada 4 perisa untuk snek ini:
Rasa lada jeruk: 22g setiap beg kecil, 11kkal setiap beg;
Snek berperisa periuk panas ini mempunyai berat 22 gram setiap beg kecil, dan setiap beg hanya 24Kkal;
Perisa sauerkraut: setiap beg kecil 22 gram, setiap beg hanya 15Kcal;
Bagi anda yang belum pernah makan snek konjac ini, saya cadangkan anda mencuba jeruk tidak pedas dan snek hotpot buat kali pertama, manakala lada jeruk dan snek pedas pula pedas dan kebas.
Penerangan Produk
| Nama produk: | SNEK KONJAC - Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 20g |
| Bahan Utama: | Air, Serbuk konjac, Lada jeruk (lada millet), minyak rapeseed, kanji, garam yang boleh dimakan, lada, gula putih, rempah ratus, ekstrak yis, Bahan tambahan makanan (natrium glutamat, 5'-rasa nukleotida disodium, asid laktik, asid asetik, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asid sitrik, natrium laktat), pati yang boleh dimakan |
| Jangka hayat: | 9 bulan |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 482kJ |
| protein | 0g |
| Lemak: | 9.4g |
| Karbohidrat: | 5.2g |
| Serat pemakanan | 5.7g |
| Natrium: | 926mg |
Anda juga mungkin suka
Anda boleh bertanya
1、Apakah snek Konjac?
Konjac, Konjac purba ialah sejenis tumbuhan alpine yang tumbuh di sekitar Lembangan Sichuan. Komponen utamanya ialah konjac gluomannan, iaitu serat diet larut air yang berkualiti tinggi, serat diet membantu mengekalkan fungsi usus normal badan manusia, merupakan bahan tenaga rendah, yang dikenali sebagai nutrien ketujuh badan manusia, makanan konjac yang dibentuk oleh konjac gluomannan mempunyai rasa yang kuat, anjal dan rangup, merupakan makanan yang ideal untuk mereka yang menyukai kecantikan!
2, maklumat produk perut rambut sayur periuk panas?
Jenama: KETOSLIM MO
Bukan organik;
Kandungan bersih: 22g setiap beg kecil, hanya 23Kkal setiap beg;
Asal jenama: China
Rasa: rasa periuk panas, rasa lada jeruk, rasa kubis jeruk, rasa pedas
Saiz pembungkusan: 16*15cm
Penyimpanan: Simpan di tempat yang sejuk dan kering



