snek konjac Ketoslim Mo perisa sauerkraut makanan vegetarian 22g
Mengenai item ini:
Konjacsnek: Snek konjac kami juga dipanggil LaTiao di China, bentuknya sama dengan snek WeiLong, dan snek konjac kami diperbuat daripada akar konjac, Semua makanan sihat semula jadi, penuh denganserat pemakananTekstur snek itu menyerupai konjac yang kenyal itujelimereka masukkan teh buih, tetapi yang ini sedikit “rangup”.
Alternatif perisa: Terdapat empat perisa untuk anda pilih, perisa sauerkraut hotpot pedas dan lada jeruk, buka bungkusan dan anda akan menghidu wangiannya, rasa yang berbeza memberi anda rasa yang berbeza, jika anda boleh mengambil rasa pedas, cubalah yang pedas, jika anda suka rasa masam, cubalahsauerkrautrasa.
Mudah dibawa bersama: Setiap pek mempunyai 22g (20g untuk rasa pedas), anda boleh menikmati snek konjac di rumah dan jika anda ingin berkongsi dengan rakan-rakan atau membawanya keluar, letakkan sahaja di dalam poket, nikmati rasa yang lazat pada bila-bila masa dan di mana sahaja!
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Buka bungkusan itu.
2. Sedia untuk dimakan.
Tag Produk
| Nama produk: | Perisa sauerkraut snek konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 22g |
| Bahan Utama: | Air, Serbuk konjac, Lada jeruk (lada millet), minyak rapeseed, kanji, garam yang boleh dimakan, lada, gula putih, rempah ratus, ekstrak yis, Bahan tambahan makanan (natrium glutamat, 5'-rasa nukleotida disodium, asid laktik, asid asetik, titanium dioksida, Natrium D-isoaskorbat, Asid sitrik, natrium laktat), pati yang boleh dimakan |
| Jangka hayat: | 9 bulan |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 295kJ |
| Protein: | 1.1g |
| Lemak: | 3.2g |
| Karbohidrat: | 4.5g |
| Serat pemakanan | 7.2g |
| Natrium: | 1380mg |
Soal Jawab
Apakah snek konjac?
Sekilas pandang, seseorang mungkin beranggapan bahawa snek ini dibuat menggunakan sotong atau kurita. Tetapi sebenarnya, snek ini dibuat menggunakan tepung konjac. Ia dibungkus secara individu untuk memudahkan pengambilan, jadi anda boleh membawanya ke mana sahaja yang anda mahu. Setiap paket hanya sekitar 26kkal, yang agak baik untuk snek.
Apakah snek Weilong?
Weilong Foods ialah jenama makanan ringan yang menghasilkan dan mengeluarkan mi pedas, makanan laut kering dan siri makanan ringan yang lain.
Apa yang Weilong sedap?
Maklumat Umum Weilong Delicious Global Holdings.
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.

Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami





