Makanan Keto Semulajadi yang Sihat Jeli buih konjac| Ketoslim Mo
Mengenai item ini:
Teh buihjeli konjac:Bentuknya seperti bebola, rasanya kenyal, Q-lantun. Diperbuat daripada konjac, sejenis tumbuhan yang penuh denganserat pemakanan, bukan sahaja ditambah ke dalam teh gelembung tetapi juga sebarang teh atau teh susu yang anda suka, Kami menyediakan pengguna dengan kombinasi dan idea yang lebih kreatif Mencipta kemungkinan minuman tanpa had. Lembut dan rangup ketagihan, jeli Konjac ialah alternatif yang lebih baik untuk anda dan sihat kepada mutiara ubi kayu! Jeli rendah lemak yang popular inisnek konjacdari Asia menambahkan tekstur & rasa tambahan pada ramuan karamel ini untuk rasa sensasi yang pasti anda sukai - tanpa kalori dan karbohidrat tambahan.
• penuh dengan serat diet, yang membuatkan anda berasa kenyang dan akhirnya makan lebih sedikit.
• Puaskan keinginan anda untuk menikmati teh manis dengan duo Teh Susu Gula Perang yang lazat & jeli kenyal yang tidak dapat dinafikan dalam sirap karamel yang melekit dan bermentega. Manjakan diri anda dengan minuman berkualiti Starbucks pada sebahagian kecil daripada kos.
• Empat perisa: Rasa asli, rasa gula perang, rasa Matcha dan rasa Sakura.
Atribut
1. Sedia untuk digunakan
2. Simpan di tempat yang sejuk dan kering, tidak dibuka selama 1 tahun
3. Digunakan untuk minuman sejuk, rasanya lebih sedap
Tag Produk
| Nama produk: | Teh buihjeli konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0Kkal |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Rendah protein/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 336kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 18.4g |
| Serat pemakanan | 3g |
| Natrium: | 17mg |
Ia sebenarnya konjac dan boleh digunakan sebagai bahan mentah untuk membuatjeli konjac yang kenyal.Ia boleh digabungkan dengan beberapa jenis bahan mentah. Ia adalah salah satunya, dan juga boleh digunakan sebagai bahan kecil dalam teh susu sahaja.jeli konjac bobadan mutiara mempunyai tempat yang sama iaitu ia boleh dibuat menjadi pelbagai perisa, seperti perisa asli, matcha, gula hitam, dan sebagainya. Dari segi rasa, ia juga dibahagikan kepada jenis lilin lembut, jenis rangup elastik dan jenis tahan haba untuk disesuaikan dengan produk teh susu yang berbeza.
Adegan yang boleh dimakan: Boleh ditambah kepada pelbagai minuman, seperti: teh susu/kopi/susu/santan/buah, dsb.
Orang ramai juga bertanya:
Apa itukonjacteh buih?
Diperbuat daripada konac yang secara semula jadi penuh dengan serat larut yang dipanggilglukomanandan bukannya mutiara ubi kayu yang tinggi kalori.
Apakah jeli hitam dalam teh buih?
Mutiara ubi kayu Boba hitam. Juga dipanggil buih atau mutiara..
Apakah bahan yang digunakan untuk membuat jeli dalam teh gelembung?
diperbuat daripadaisi kelapa, atau konjac, produk sampingan sayur-sayuran.





