Beras Keto slim Mo | Beras Konjac Shirataki | Bebas gluten, Beras rendah kalori, Mesra Keto
OrganikBeras Konjac:Beras konjacmengandungi sifar karbohidrat. Diperbuat daripada bahan organiktepung konjacdan serat oat, ia merupakan alternatif bebas gluten dan organik kepada beras biasa untuk membantu anda menguruskan berat badan. Konjac mengandungi bahan yang sangat penting-glukomananGlukomanan terbukti secara saintifik dapat membantu anda mengawal selera makan dengan membuatkan anda berasa kenyang lebih lama.Nasi Konnyakurendah kalori, vegan, bebas lemak, bebas gula, bebas gandum dan kaya dengan serat diet, menjadikannya pilihan terbaik di kalanganpengganti makananmakanan.
Sebagai seorangpembekalmakanan konjac, kami telah komited untuk menyediakan pengguna dengan makanan yang sihat dan lazat selama bertahun-tahun. Pelbagai jenis seperti beras konjac,mi konjac orsnek konjacadalah hasil yang telah kami capai sekarang, dan kami telah mencari lebih banyak kemungkinan untuk pemakanan sihat. Selamat datang untuk menghubungi kami.
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 21kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 7mg |
Tag Produk
| Nama produk: | Beras Konjac organik |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Air, Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Rendah protein/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Tanya Juga?
Beras konjac, juga dikenali sebagai beras shirataki, ialah pengganti beras yang diperbuat daripada tepung konjac. Dihargai kerana kandungan seratnya yang tinggi dan kandungan kalori yang rendah.
Beras konjac popular dalam kalangan orang yang mengikuti diet rendah karbohidrat atau ketogenik kerana ia sangat rendah karbohidrat dan kalori. Ia juga bebas gluten dan vegan, menjadikannya sesuai untuk pelbagai pilihan diet.
Beras Shirataki diperbuat terutamanya daripada konjac glucomannan, iaitu sejenis serat diet yang diekstrak daripada ubi konjac (Amorphophallus konjac). Serat ini digabungkan dengan air dan kadangkala sedikit kalsium hidroksida atau bahan alkali lain untuk membentuk bahan seperti gel, yang kemudiannya dibentuk menjadi butiran seperti beras.
Tidak, ia tawar.
Ya, ia adalah pengganti beras yang sempurna untuk mereka yang sedang menjalani diet.
Bebas lemak dan hanya 5Kkal, 3.2g karbohidrat setiap hidangan, ia mesra keto.
Kilang Ketoslim Mo
Lebih banyak item untuk diterokai
Orang ramai juga bertanya
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.

Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.






