Beras Segera Prebiotik | beras pemanasan sendiri | Beras Prebiotik Ketoslim Mo
Perihal item
Beras pemanasan sendiri segera prebiotikSangat mudah untuk kegunaan harian. Ia boleh diletakkan di pejabat atau dibawa semasa mendaki atau berkhemah. Apabila anda lapar, anda boleh memakannya semudah mi segera, jadi ia juga dipanggil beras segera. Setiap paket seberat 100 gram. Anda boleh menambah perisa atau lauk kegemaran anda, seperti kari dan risotto. Jika anda membawanya ke luar, masukkan sahaja nasi ke dalam bekas, tuangkan air panas dan tunggu beberapa minit sebelum makan.
Ketoslim Moadalah pengeluar konjac profesional dan pengeluar borong. Anda boleh menghubungi kami untuk penyesuaian. Sama ada kuantiti besar atau kecil, kami akan berusaha sebaik mungkin untuk memenuhi keperluan anda.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN
-
Air mendidih sehingga mencapai suhu 100 darjah Celsius.
2. Tuangkan semua beras ke dalam mangkuk besar atau di dalam bungkusan.
3. Tuangkan air panas, tunggu lebih kurang 25 minit.
4. Tambahkan beberapa hidangan atau sebarang bahan yang anda suka.
5. Nikmati hidangan lazat anda sekarang!
Penerangan Produk
| Nama produk: | Beras segera Prebiotik |
| Berat bersih untuk mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, tepung sayuran, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ acara luar/ Ketenteraan |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3OEM&ODM&OBM tersedia 4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 6Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 6mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Soalan: Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Jawapan: Tidak, ia selamat untuk anda makan.
Soalan: Mengapakah mi konjac diharamkan?
Jawapan: Ia diharamkan di Australia kerana potensi risiko tercekik.
Soalan: Adakah dibenarkan makan mi konjac setiap hari?
Jawapan: Ya tetapi tidak selalu.




