Nasi pemanasan sendiri, pengganti makanan segera untuk perkhemahan | Ketoslim Mo
Mengenai item ini
Beras konjac yang memanaskan sendiri mengandungi bekas pemanas, menjadikannya lebih mudah dan cepat untuk dimakan, dan beratnya yang lebih ringan memudahkannya dibawa.Beras konjac boleh menggantikan beras putihe, dan kandungan karbohidratnya adalah 80% kurang daripada beras putih. Ia adalah beras yang sihat dengan rendah lemak, rendah kalori dan sifar gula.Ketoslim Motelah mengkaji cara untuk membawa beras konjac lebih mendalam ke dalam kehidupan pengguna.Nasi yang memanaskan sendirimenjadikannya mudah dan pantas, sekali gus mengurangkan masa yang dihabiskan oleh pengguna untuk memasak.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Nasi yang dipanaskan sendiri |
| Berat bersih untuk mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Beras, kanji jagung yang boleh dimakan, ester asid lemak mono-digliserida, kalsium dihidrogen fosfat, tepung konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | Bebas gluten/Sifar lemak/Mesra keto |
| Fungsi: | Mudah/ Sedia untuk dimakan |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 355Kkal |
| Protein: | 6.4g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 80.8g |
| Natrium: | 0mg |
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN
1. Tambahhidangan yang dimasakdengan nasi ke dalam mangkuk kecil
2. Letakkan pad pemanas dan tuangkan air suhu bilik ke dalam mangkuk besar ke dalam mangkuk kecil.
3. letakkan mangkuk kecil di atas mangkuk besar. Tutup semuanya dengan penutup.
4. Tunggu selama lebih kurang 15 minit.
5. Selagi wap keluar dari mangkuk, nikmatilah hidangan anda!
Soalan Lazim
Bahan utamanya ialah beras kering, dan tindak balas beg pemanas dengan air digunakan untuk memanaskan beras melalui air.
Tuangkan beras ke dalam bekas beras dan tambahkan air secukupnya; buka pek pemanas, tambahkan air sejuk secukupnya, tunggu sehingga pek pemanas melepaskan haba, dan nikmati selepas 15 minit.
air bersentuhan dengan Kalsium Oksida. Satu tindak balas semula jadi eksotermik kemudiannya bermula yang menghasilkan haba.
Haba dihasilkan oleh tindak balas eksotermik yang disebabkan oleh penambahan air suhu bilik ke dalam serbuk mineral seperti magnesium, besi dan garam. Pembungkusan direka bentuk supaya air panas berada di bawah dulang makanan dan mengukusnya.
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Soalan: Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Jawapan: Tidak, ia selamat untuk anda makan.
Soalan: Mengapakah mi konjac diharamkan?
Jawapan: Ia diharamkan di Australia kerana potensi risiko tercekik.
Soalan: Adakah dibenarkan makan mi konjac setiap hari?
Jawapan: Ya tetapi tidak selalu.





