Mi Fiber Konjac Pengilang China mee kacang soya keto丨Ketoslim Mo
Mengenai item ini
Mi serat konjac adalahmakanan keto, makanan pesakit diabetes, diperbuat daripada akar konjac, pengganti mi yang sihat, Kacang Soyami konjacdiperbuat daripada serbuk konjac semula jadi tulen dengan serbuk kacang soya. Bahan-bahan utamanya ialah serbuk konjac dan serbuk kacang soya, jadi warnanya kuning tanpa menambah sebarang pigmen. Makanan kami dihasilkan mengikut keperluan makanan selepas ujian dan pensijilan, jadi anda boleh yakin untuk memakannya. Mi serat konjac popular di lebih 40 buah negara, sebagai makanan yang sihat, ia boleh menghasilkan beberapa resipi ideal yang kreatif untukvegetarianatau orang yang ingin mengubah cara diet mereka.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Toskan airmi shirataki. kemudian bilas sebentar dengan air sejuk dan ketepikan.
2. Panaskan kuali dengan minyak masak. Masukkan bahagian putih bawang besar, bawang putih, dan halia. Tumis selama lebih kurang 1 minit.
3. Masukkan kubis yang telah dicincang dan tumis selama lebih kurang 2 minit. Tuangkan 1/4 cawan air panas dan masak lagi sehingga kubis layu. Masukkan lobak merah kemudian tumis selama 30 saat lagi.
4. Masukkan udang dan tumis sehingga udang bertukar menjadi merah jambu.
5. Tambahmi shiratakiTuangkan perasa dan tumis hingga sebati. Selamat menjamu selera.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi kacang soya konjac -Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air, kuasa kacang soya |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 53KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.7g |
| Natrium: | 0 mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac baik untuk anda?
Sudah tentu, mi konjac bukan sahaja boleh mengurangkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, tetapi juga melegakan sembelit dengan membersihkan usus. Jika anda ingin sihat, diet dan senaman yang sihat adalah sangat penting.
Mengapa mi konjac diharamkan?
Mi konjac mempunyai serat dua kali ganda lebih banyak daripada pasta biasa. Seratnya, glukomanan, iaitu serat akar konjac, menyebabkan perut membengkak dan menimbulkan rasa kenyang. Mi konjac digunakan sebagai agen pemekat dalam makanan tertentu. Walaupun dibenarkan dalam mi di Australia, ia telah diharamkan sebagai makanan tambahan pada tahun 1986 kerana berpotensi menyebabkan bahaya tercekik dan menyumbat perut.
Adakah mi konjac mempunyai serat?
Mi konjac mempunyai kandungan serat yang tinggi. Jika ia dibuat dengan sayur-sayuran lain, seperti mi labu, bahan-bahannya ialah serbuk labu dan serbuk konjac. Serat diet membantu mengekalkan fungsi usus normal badan manusia dan merupakan bahan tenaga yang rendah. Makanan biasa yang kaya dengan serat ialah konjac;





