mi konjac pasta kurus borong mi konjac organik | Ketoslim Mo
pasta nipis mi konjacBahan utama ialah tepung konjac, yang berbeza daripada pasta fettuccine atau mi beras lain dari segi bentuknya, lasagna yang leper, inimiadalah bulat, dan sudah tentu ini tidak ditentukan oleh sama ada sesuatu makanan itu sedap atau tidak, ia sangat Bebas Gluten dan Tinggi serat. Ia didatangkan dalam bungkusan 270 gram, dan anda boleh menyesuaikan pembungkusan luar yang anda mahukan.
Borong pasta konjac shirataki bebas gluten kalori rendah Konjac Udon Noodle
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi Udon Konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Adakah pasta kurus sihat?
| Langkah 1 | Kandungan karbohidrat yang boleh ditapai dalam konjac biasanya baik untuk kesihatan anda, tetapi ia juga sukar untuk dicerna bagi sesetengah orang yang mengalami masalah perut. Apabila anda makan konjac, karbohidrat ini ditapai di usus besar anda, di mana ia boleh menyebabkan pelbagai kesan sampingan gastrousus. Tetapi ia juga membersihkan usus anda, mengeluarkan toksin dan sisa dari badan anda. |
| Langkah 2 | Tidak perlu risau tentang kesihatan makanan ini, setiap syarikat makanan telah melalui pengesanan kerajaan tempatan, dan juga mempunyai banyak sijil seperti: HALAL dan KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, eksport akan lulus pemeriksaan kastam. |
Ketahui Lebih Lanjut Mengenai Produk Ketoslim Mo
Adakah mi konjac baik untuk penurunan berat badan?
Sudah tentu, makanan gel yang dibentuk oleh glukomanan konjac rasanya kuat dan menyegarkan, yang merupakan makanan ideal untuk mereka yang menyukai kecantikan, kecergasan dan penurunan berat badan. Makan konjac boleh membantu tubuh manusia menurunkan berat badan. Pertama sekali, konjac mengandungi glukomanan, yang akan mengembang selepas memasuki tubuh manusia, membuatkan orang berasa kenyang, mengurangkan selera makan tubuh manusia, sekali gus mengurangkan pengambilan makanan berkalori, yang mempunyai kesan tertentu terhadap penurunan berat badan. Kedua, konjac kaya dengan serat diet, yang boleh menggalakkan peristalsis usus manusia, mempercepatkan pembuangan air besar manusia, memendekkan masa makanan berada di dalam tubuh manusia, dan mempunyai kesan positif terhadap penurunan berat badan. Di samping itu, konjac juga merupakan sejenis makanan beralkali yang baik untuk badan. Jika orang yang mempunyai perlembagaan berasid makan konjac, bahan beralkali dalam konjac boleh digabungkan dengan bahan berasid dalam badan untuk menggalakkan metabolisme manusia dan mempercepatkan penggunaan kalori, yang mempunyai kesan positif terhadap penurunan berat badan badan. Walau bagaimanapun, perlu diingatkan bahawa oleh kerana konjac mengandungi sejumlah kanji tertentu, pengambilannya yang berlebihan mudah meningkatkan jumlah haba dalam badan dan mempunyai kesan sebaliknya iaitu bertindak keterlaluan, jadi kita perlu berwaspada. Jika anda ingin menurunkan berat badan dengan betul, anda perlu menggabungkan diet dan senaman untuk menjadi sihat.
Bagaimana cara makan mi konjac?
Mi konjac boleh dicampur dengan mi, mi sejuk, mi sup, mi goreng, sedia untuk dimakan, boleh dicampur dengan salad untuk dimakan: mengikut citarasa anda, boleh menambah pelbagai sos, pelbagai bahan, untuk menghasilkan mi campuran yang lazat. Rebus untuk dimakan: boleh memadankan pelbagai asas sup, menambah lauk, menambah mi konjac rebus, mi sup rendah kalori, lazat dan sedia untuk dimakan. Goreng untuk dimakan: Mi konjac Q bom menyegarkan, tambah bahan-bahan yang sesuai, tumis, mi goreng rendah kalori boleh dinikmati.
Bagaimana rasanya mi konjac?
Rasa mi konjac tidaklah setanding dengan rasa lain. Sama seperti pasta biasa, ia sangat neutral dan akan menyerap rasa apa sahaja sos yang anda gunakan. Walau bagaimanapun, jika anda tidak menyediakannya dengan betul, mi konjac boleh mempunyai tekstur yang seperti getah atau sedikit rangup. Ia telah digunakan untuk pelbagai kegunaan lain, terutamanya untuk menyediakan hidangan yang sihat bagi tujuan penurunan berat badan.




