Mi konjac oat mi fettuccine konjac shirataki berkualiti tinggi untuk penurunan berat badan | Ketoslim Mo
• Serat tinggi
Dengan hampir tiada kalori (purata 8 kalori setiap 200 gram),mi oat konjacdibuat dengantepung konjac,yang akarnya dibuat tepung dan kemudian dibuat mi dengan lebar yang berbeza. Ia sangat rendah kalori, 270 gram setiap pek, iaitu saiz seorang, dan ia mengenyangkan kerana ia tinggi serat oat. Tidak seperti sayami segera, ia mengambil masa 3-5 minit untuk dimasak dan mudah dimakan
pembungkusan mi konjac bebas gluten berkualiti tinggi Spageti segera dengan garisan jelas fettuccine oat konjac
Penerangan Produk
| Nama produk: | Fettuccine Oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 8Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0mg |
Mengapa memilih kami?
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
• Sampel percuma
• MOQ Rendah
• Pembungkusan tersuai
• Keupayaan R&D
• Produk inovatif yang berkualiti
• Perkhidmatan 1-1
• Penghantaran 24 jam
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Bolehkah saya makan mi konjac setiap hari?
Glukomanan konjac, makanan kaya dengan serat diet larut air, ia mempunyai banyak fungsi, halaman depan kedai saya dan berita telah memperkenalkan makanan konjac, pembentukan hidangan rasa makanan gel konjac, rangup dan menyegarkan, adalah ideal produk kecantikan, tetapi tidak digalakkan untuk dimakan setiap hari, mesti bersenam seimbang daripada banyak air.
Mengapa mi konjac diharamkan?
Mi konjac mempunyai serat dua kali ganda lebih banyak daripada pasta biasa. Seratnya, glukomanan, iaitu serat akar konjac, menyebabkan perut membengkak dan menimbulkan rasa kenyang. Mi konjac digunakan sebagai agen pemekat dalam makanan tertentu. Di Australia, ia telah diharamkan sebagai makanan tambahan pada tahun 1986 kerana berpotensi menyebabkan bahaya tercekik dan menyumbat perut.
Adakah mi konjac 0 kalori?
Mi konjac yang hampir bebas kalori (purata 8 kalori setiap 200g) diperbuat daripada akar tumbuhan konjac (konnyaku), yang dijadikan tepung sebelum diubah menjadi mi dengan pelbagai lebar. Mi konjac sangat rendah kalori, tetapi masih mengenyangkan kerana ia sangat tinggi serat.



