Mi Shirataki makanan keseluruhan| Ketoslim Mo
Cara makan: (Sedap dalam tiga langkah)
1. Tuangkanmi konjacke dalam mangkuk.
2. Masukkan air mendidih, tutup dan biarkan mi rendam selama 1 minit;
3. Tuangkan air mendidih, tuangkan ke dalam beg adunan dan kacau rata sebelum dihidangkan.
Nota:
1. Bahan alahan: Mi Shuang Shuang ini (Mi konjac) mengandungi produk bijirin soya dan gluten;
2. Kaedah penyimpanan: Simpan di tempat yang sejuk dan jauh daripada cahaya dan tidak boleh dibekukan
3. Jangka hayat: 12 bulan
Petua: Jika beg dalam didapati rosak atau mengembang atau menjadi gelatin, sila jangan memakannya. Ia boleh digantikan di tempat pembelian. Sedikit bahan hitam dalam produk ini adalah komponen Konjac, sila yakinlah.
Jadual fakta pemakanan mi konjac
Penerangan Produk
Bahan-bahan mi konjac: air,Serbuk konjac, tepung jagung, asid sitrik
| Tenaga: | 71KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Serat pemakanan | 4.2g |
| Natrium: | 0mg |
Lembaran fakta pemakanan untuk paket sos
● Bahan-bahan udang karang: air minuman, minyak kacang soya, pes kacang, sos hoisin, gula batu kristal tunggal, rempah ratus, cili, garam yang boleh dimakan, perasa pati ayam, monosodium glutamat, sos tiram (termasuk pewarna karamel), bawang, halia, bawang putih, ekstrak yis jenis perisa, lada Sichuan, perisa dan rempah ratus makanan, disodium nukleotida, disodium suksinat
Bahan-bahan dalam bungkusan bancuhan Dong Yin Gong: air minuman, minyak sayuran, garam yang boleh dimakan, sup putih tulang babi, serbuk kelapa, lengkuas, serai wangi, dll.
● Bahan-bahan pakej perasa daging lembu sup emas: lobak jeruk, air minuman, minyak sayuran sup tulang babi, sos cili, monosodium glutamat, cili jeruk (sayur jeruk), halia jeruk (sayur jeruk), sayur jeruk (sayur jeruk), garam yang boleh dimakan, dsb.
Rasa udang karang pedas
Mi Konjac Sejuk
Spesifikasi: 225g/beg
Mi konjac 200g (pepejal > 150g) + 25g campuran udang kara
| Tenaga: | 1525KJ |
| Protein: | 4.7g |
| Lemak: | 31.2g |
| Karbohidrat: | 17.1g |
| Serat pemakanan | 3985g |
| Natrium: | 6.1mg |
Rasa Dong Yin Gong ala Thai
Mi Konjac Sejuk
Spesifikasi: 240g/beg
Permukaan konjac 215g (pepejal > 170g) + pakej campuran Dong Yin Gong 25g
| Tenaga: | 1314KJ |
| Protein: | 4.5g |
| Lemak: | 24.3g |
| Karbohidrat: | 19.9g |
| Natrium: | 6950mg |
Sup lembu lemak emas perisa
Mi Konjac Sejuk
Spesifikasi: 240g/beg
Permukaan Konjac 215g (pepejal > 170g) + Paket Lembu Lemak Sup Emas 25g
| Tenaga: | 1010KJ |
| Protein: | 6g |
| Lemak: | 20.6g |
| Karbohidrat: | 8.6g |
| Natrium: | 6174mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Anda juga mungkin suka
Bolehkah anda mengeringkan mi konjac?
Sebaiknya ia dikeringkan, anda boleh menyimpannya untuk masa yang lama di dalam pantri. Tetapi anda tidak boleh memakannya yang sudah basi. Sedap dimakan dengan sayur-sayuran goreng, kicap dan potongan ayam/vegan.
Bolehkah anda mendapatkan mi shirataki kering?
Rasanya sangat sedikit, jadi sesuai dihidangkan dengan pelbagai bahan dan sos. Mi konjac biasa adalah "basah" dan "kering", dan juga didatangkan dalam pelbagai bungkusan, seperti beg, kotak, kotak kerajang aluminium, dsb.
Bagaimanakah cara memasak mi konjac kering?
Masukkan mi kering ke dalam mangkuk, tuangkan ke dalam air mendidih dan rendam selama 10 minit. Mi kering akan beransur-ansur menjadi lembut. Didihkan air di dalam periuk, masukkan mi, masak selama 10 minit, masukkan bahan-bahan, perasa dan lauk, kemudian cedok dan makan.






