Makanan Konjac Rendah Kalori Mi Inatant Konjac Gold
Mi Segera Konjac Gold mesra keton kerana kandungan karbohidratnya yang hampir tidak wujud.
Dengan hanya 1.2g karbohidrat dan 5 kalori setiap 270g,Mi konjacSesuai untuk mereka yang mengidam pasta semasa diet keto. Bagi vegetarian atau pemakan bebas gluten, mi konjac adalah salah satu makanan penurun lemak semasa diet ketogenik, menjadikannya pilihan yang tepat kerana ia boleh didapati di restoran, gimnasium, pasar raya dan platform bawa pulang.
Memandangkan mi Konjac semakin popular, sesetengah jenama menghasilkan serbuk konjac siap pakai. Jika anda menjalani diet rendah karbohidrat, anda mesti berhati-hati agar bahan tambahan, seperti sos, pemanis dan sayur-sayuran berkanji, tidak melebihi had karbohidrat anda.
Konjac (juruo), rendah kalori
Kandungan kanji yang rendah dan rasa kenyang yang kuat
Pada diet rendah karbohidrat ketogenik
Boleh digunakan sebagai ganti tepung
Tetapi anda mesti tahu perkara berikut tentang pantang larang penggunaan konjac:
1. Konjac mentah mengandungi toksin, jadi pastikan anda memasaknya selama lebih daripada tiga jam sebelum memakannya.
2. Konjac mengandungi serat diet yang sangat kaya, yang tidak mudah dicerna dan diserap selepas memasuki usus. Oleh itu, orang yang mempunyai fungsi gastrousus yang lemah dan senak tidak boleh makan terlalu banyak setiap kali.
3 Selsema konjac, penghidap simptom selsema perlu makan lebih sedikit.
4, Konjacadalah rambut, penyakit kulit, pesakit yang mengalami ruam, kegatalan dan gejala lain harus makan lebih sedikit.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi Segera Konjac Gold-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 125KJl |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Pengetahuan lain tentang mi konjac
| 1 Nov | Mengapakah konjac begitu mengenyangkan?Akar konjac mengandungi kira-kira 40% serat larut -- glukomanan. Disebabkan ciri-ciri penyerapan air yang kuat, konjac kaya dengan serat diet, yang boleh menghasilkan rasa kenyang, mengurangkan kolesterol dan mengimbangi gula dalam darah. |
| 2 Nov | Mengapakah konjac begitu mengenyangkan?Konjac mengandungi serat larut, iaitu glukomanan, yang mewujudkan rasa kenyang kerana laluannya yang sangat perlahan melalui saluran penghadaman dan ia terbukti dapat menurunkan kolesterol dan mengimbangi gula dalam darah. Seberapa baik konjac bergantung pada cara anda memasaknya. |
| 3 Nov | Adakah mi konjac 0 kalori? Mi konjac yang hampir bebas kalori (purata 8 kalori setiap 200g) diperbuat daripada akar tumbuhan konjac (konnyaku), yang dijadikan tepung sebelum diubah menjadi mi dengan pelbagai lebar. Mi konjac sangat rendah kalori, tetapi masih mengenyangkan kerana ia sangat tinggi serat. |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Adakah mi emas segera meningkatkan gula dalam darah?
Mi konjac Serat ini melambatkan penghadaman dan membantu menurunkan lonjakan gula dalam darah. Kerana ia dicerna secara perlahan, glukomanan juga menyediakan makanan untuk bakteria baik dalam kolon supaya ia boleh menghasilkan asid lemak rantai pendek, mengurangkan keradangan dan merangsang pembebasan hormon enterotropik peptida YY. Yang boleh memberi manfaat kepada kesihatan usus anda.
Mi emas segera konjac rendah kandungan karbohidrat?
Oh, betul! Malah, ia adalah produk sifar karbohidrat! Dan ia bebas gluten!
Adakah sukar untuk menghadam mi konjac?
Kandungan karbohidrat yang boleh ditapai dalam konjac biasanya baik untuk kesihatan anda, tetapi ia juga mungkin sukar untuk dihadam oleh sesetengah orang. Apabila anda makan konjac, karbohidrat ini ditapai dalam usus besar anda, di mana ia boleh menyebabkan pelbagai kesan sampingan gastrousus.






