Mi fettuccine Shirataki rendah kalori konjac fettuccine bayam | Ketoslim Mo
Didihkan air dalam periuk sederhana. Toskanmi fettuccine bayamdalam penapis dan bilas di bawah air sejuk selama 30 saat. Letakkan mi dalam air mendidih dan masak selama 2-3 minit.mi bayamtidak akan pudar semasa memasak kerana ia tidak berwarna. Ia adalah pilihan yang baik untuk sarapan pagi, makan tengah hari dan makan malam, dan anda boleh memakannya dengan yakin. Fettuccine bayam konjac juga merupakan sejenisfettuccine konjac.
mi shirataki borong dengan pasta sifar lemak sifar kalori konjac fettuccine bayam
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi bayam konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat Pemakanan Mi Bayam
| Tenaga: | 6Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.6g |
| Natrium: | 0mg |
Kalori Mi Bayam
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Apakah itu mi fettuccine Shirataki?
| Langkah 1 | Tagliatne konjac dan bayam ialah campuran serbuk konjac dan bayam asli Asia. Keseluruhan pakej mengandungi 20 kalori dan 6 gram karbohidrat. |
| Langkah 2 | Mi Shiratakiadalah makanan rendah karbohidrat yang mempunyai beberapa kalori setiap hidangan. Mi Shirataki mesra keto kerana rendah karbohidrat |
Anda juga mungkin suka
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami




