mee soba konjac spageti rendah kalori | Ketoslim Mo
Adakah anda tergesa-gesa? Dengan bilasan cepat, bahan semula jadi ini,mi rendah kalorisedia untuk dimakan! Rasa neutralnya menjadikan mi ini serba boleh, tetapi cara kegemaran kami untuk memakannya adalah dengan memasaknya dalam sup dengan sayur-sayuran cincang, atau menggorengnya dengan ayam dan sayur-sayuran. Bonus: Hidangan 4 auns menyediakan 15 peratus daripada pengambilan kalsium harian anda. Walaupun itu tidak sebanyak segelas susu, ia masih banyak nutrien yang biasanya tidak akan anda temui dalam semangkuk mi.
Pasta Neutral Baharu 2021 Mi konjac bebas asid dan alkali mi konjac soba
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi soba konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 8Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 0.4g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat




