Beras Protein Tinggi Beras Konjac|Rendah karbohidrat, Bebas gluten | Ketoslim Mo
Perihal item
Beras berprotein tinggi juga merupakan sejenisberas konjacBahan utamanya ialah akarkonjac, yang kaya denganglukomananBeras tinggi protein ini (beras dengan kebanyakan portein) rendah karbohidrat, keto, tinggi serat, bebas gluten dan mempunyai banyak manfaat untuk badan:
RENDAH KALORI:Protein Tinggi PramasakBeras Konjacsangat rendah kalori, menjadikannya keputusan yang bagus bagi mereka yang ingin mengurangkan pengambilan kalori mereka. Ia hanya mengandungi sebahagian kecil daripada kalori beras biasa, menjadikannya pilihan yang sangat baik untuk penurunan berat badan.
RENDAH KARBOHIDRAT:Protein tinggi yang telah dimasakberas konjacjuga sangat rendah gula, menjadikannya berpatutan untuk mereka yang mengikuti diet rendah karbohidrat atau ketogenik. Ini adalah pilihan yang tepat bagi mereka yang ingin mengurangkan pengambilan kanji sambil menikmati makan malam yang lazat.
Bebas Gluten:Beras Konjac Protein Tinggi yang telah dimasak adalah bebas gluten, yang merupakan pilihan yang sangat baik untuk mereka yang paranoid gluten atau mengikuti diet bebas gluten.
Maklumat Pemakanan
| Fakta Pemakanan | |
| 2 hidangan setiap bekas | |
| Saiz hidangan | 1/2 paket (100g) |
| Jumlah Setiap Hidangan: | 351 |
| Kalori | |
| % Nilai Harian | |
| Jumlah Lemak 1.1g | 2% |
| Lemak Tepu 0g | 0% |
| Lemak Trans 0g | |
| Jumlah Karbohidrat 67g | 22% |
| Protein 16.5g | 28% |
| Serat Diet 0.6g | 2% |
| Jumlah Gula 0g | |
| Sertakan 0g Gula Tambahan | 0% |
| Natrium 0g | 0% |
| Bukan sumber kalori yang ketara daripada lemak, lemak tepu, lemak trans, kolesterol, gula, vitamin A, vitamin D, kalsium dan zat besi. | |
| *Peratus Nilai Harian adalah berdasarkan diet 2,000 kalori. | |
Penerangan Produk
| Nama produk: | Protein TinggiBeras Konjac |
| Bahan Utama: | Beras, serbuk protein beras,serbuk konjac, kanji jagung amilosa tinggi |
| Ciri-ciri: | Bebas Gluten/Rendah Lemak/Tinggi Protein/Bebas Natrium |
| Fungsi: | Penurunan Berat Badan, Pengurangan Gula Darah, VegetarianPenggantian Makanan |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, USDA, FDA |
| Berat bersih: | 80-120 (boleh disesuaikan) |
| Karbohidrat: | 16.5g |
| Kandungan Lemak: | 1.1g |
| Jangka Hayat: | 12 Bulan |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti |
| 2. Lebih daripada 10 tahun pengalaman | |
| 3. OEM ODM OBM tersedia | |
| 4. Sampel percuma | |
| 5. MOQ Rendah |
Imej Perincian
Senario yang Berkenaan
Kilang
HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co.,Ltd
Pengilang konjac profesional, apa yang anda bayar adalah kualiti yang terjamin, dan apa yang anda rasa adalah perkhidmatan yang prihatin
Soalan Lazim
100% Bukan GMO; Dikecualikan daripada ujian alahan; Nisbah asid amino yang lebih seimbang, digabungkan dengan protein kacang pis, mencapai PDCAAS=1; Rasa neutral, rasa halus, mudah dirumus.
Menstabilkan gula dalam darah; Tidak menyerap dan tidak larut dalam air; Rangup; Jaminan sedap; Pengambilan berkesan; Memanjangkan rasa kenyang; Rintangan suhu tinggi; Rintangan tekanan tinggi; Kalori rendah yang berkesan; Kelikatan rendah; Lembut dan halus; Prebiotik terbaik; Meningkatkan penghadaman; Tekstur yang baik, pengekalan air yang tinggi.






