Borong Zero Carb 0 Lemak Konjak Konnyaku Snack Jelly
Beli jeli sifar kalori terbaik pada harga terendah?
Anda telah datang ke tempat yang betul! Global Search ialah platform dalam talian yang berkesan untuk jenama dan penjual mempromosikan produk mereka dan untuk pelanggan membeli barangan mereka. Dengan pelbagai jenis produk dalam ratusan kategori, ia merupakan destinasi sehenti untuk apa sahaja yang anda perlukan.
Kami bekerjasama dengan beribu-ribu jenama terkemuka dan penjual yang dipercayai untuk membawakan anda pelbagai pilihan produk. DenganKetoslim Mo, anda akan melihat kedai rasmi jenama dan ramai penjual bebas lain yang menjualProduk 100% asli,secara individu menawarkan barangan dan perkhidmatan yang memenuhi keperluan setiap pelanggan. Apabila melibatkan pembelian jeli sifar kalori, anda pastinya tidak terlepas daripada pilihan. Nikmati penjimatan hebat, diskaun dan nilai terbaik apabila anda membeli jeli 0 kalori padaketoslim Mountuk harga dan kualiti.
Jeli Kalori anda akan dihantar terus ke pintu rumah anda dengan mudah, di mana sahaja anda berada, jaminan pemulangan yang mudah. Memastikan kualiti produk dan kepuasan pelanggan adalah keutamaan utama kami. Lihat pelbagai jenis jeli 0 kalori dan buat pesanan anda sekarang!
Jika anda mencari yang mewah atau berpatutan Jeli 0 kaloriy, anda pasti boleh mendapatkannya di sini! Konnyaku boleh digunakan dalam dua perisa berbeza: pic dan anggur. Koyakkan di sepanjang garis putus-putus di bahagian atas beg kecil, penyemperitan terus boleh dimakan, jangan risau tentang makan jeli untuk membuat diri anda sangat malu, kuncinya ialah 0 kalori tinggi serat, orang yang sedang menurunkan berat badan jangan terlepasnya!
Borong Zero Carb 0 Lemak Konjak Konnyaku Snack Jelly
Penerangan Produk
| Nama produk: | Jeli Konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 300g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 0Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4.5g |
| Gula | 0g |
| Natrium: | 0mg |
Anda Mungkin Juga Menyukai:
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat





