Pemborong mi tumbuhan konjac simpul sutera konjac bebas gluten | Ketoslim Mo
Penerangan Produk Ketoslimmo Konjac Knot
Tingkatkan perjalanan pemakanan sihat anda denganKetoslimmoKonjac Knots - alternatif pasta revolusioner tanpa rasa bersalah yang direka untuk peminat keto, individu yang mementingkan berat badan dan sesiapa sahaja yang mencari makanan berkhasiat,mi rendah kalorilarutan. Diperbuat daripada 100% tulentepung konjac (glukomanan), simpulan bertekstur unik ini kaya dengan serat makanan dan kenyal untuk dimakan.
Ciri-ciri dan Faedah Utama
Sifar karbohidrat bersih, sifar rasa bersalah:Knot Ketoslimmo Konjac Shredded Knots sesuai untuk mereka yang menjalani diet ketogenik dan rendah karbohidrat.
Kaya dengan serat larut untuk kesihatan pencernaan:Kaya dengan serat glukomanan, yang menyumbang kepada kesihatan usus, menggalakkan rasa kenyang, dan membantu dalam detoksifikasi semula jadi.
Vegan, bebas gluten, bebas alergen:Bebas gluten, soya, kekacang, bijirin dan produk haiwan.
Penyediaan yang cepat dan serba boleh:Angkat, toskan, hidangkan sejuk dalam salad atau panaskan semula dengan sos kegemaran anda. Tidak perlu direbus, sesuai untuk gaya hidup yang sibuk.
Spesifikasi Produk Simpul Konjac Ketoslimmo China
| Nama produk: | hingus konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Protein: | 0.1g |
| Lemak: | 0.1g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Serat pemakanan | 3.2g |
| Natrium: | 7mg |
Cara menikmati
Toskan dan Bilas:Keluarkan dari bungkusan dan bilas dengan teliti dengan air sejuk untuk menghilangkan rasa daripada cecair pengawet di dalam beg.
Memasak:Rebus dalam air panas selama 2 minit untuk tekstur yang lebih lembut; bergantung pada tempoh masa akan menentukan teksturnya.
Campuran Perisa:Gaulkan dengan pesto, marinara, minyak bijan atau sup. Hidangkan dengan daging panggang, sayur-sayuran panggang atau herba.
Nilai Pemakanan
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Adakah mi konjac baik untuk anda?
Sudah tentu, mi konjac bukan sahaja boleh mengurangkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, tetapi juga melegakan sembelit dengan membersihkan usus. Jika anda ingin sihat, diet dan senaman yang sihat adalah sangat penting.
Mengapa mi konjac diharamkan?
Mi konjac mempunyai serat dua kali ganda lebih banyak daripada pasta biasa. Seratnya, glukomanan, iaitu serat akar konjac, menyebabkan perut membengkak dan menimbulkan rasa kenyang. Mi konjac digunakan sebagai agen pemekat dalam makanan tertentu. Walaupun dibenarkan dalam mi di Australia, ia telah diharamkan sebagai makanan tambahan pada tahun 1986 kerana berpotensi menyebabkan bahaya tercekik dan menyumbat perut.
Apakah bahan yang digunakan untuk membuat mi konjac?
Mi konjac terdiri daripada 75% mi dan 25% cecair pengawet. Bahan mentah utamanya ialah serbuk konjac, yang tergolong dalam akar konjac dan kaya dengan cattamannan. Ia sangat membantu untuk penurunan berat badan, kawalan tekanan darah dan pesakit diabetes.
Bolehkah saya makan mi konjac setiap hari?
Glukomanan konjac, makanan kaya dengan serat diet larut air, ia mempunyai banyak fungsi, halaman depan kedai saya dan berita telah memperkenalkan makanan konjac, pembentukan hidangan rasa makanan gel konjac, rangup dan menyegarkan, adalah ideal produk kecantikan, tetapi tidak digalakkan untuk dimakan setiap hari, mesti bersenam seimbang daripada banyak air.




