Beras oat kasar | Rasa beras konjac Asia, Rendah karbohidrat | Ketoslim Mo
Perihal item
Beras pekat oat konjacialah beras segera, bahan utamanya ialah oat dan beras konjac. Oat kaya dengan serat makanan, dan konjac kaya dengan glukomanan dan serat makanan, jadi ini adalah beras yang sihat dengan kandungan serat yang tinggi. Ia boleh menggalakkan pencernaan usus, mengekalkan kesihatan usus, dan memperbaiki persekitaran usus. Oat konjac dan beras kasar tidak mengandungi gula dan juga baik untuk pesakit diabetes. Memakannya sebagai makanan ruji boleh mengekalkan atau menurunkan gula dalam darah.
Ciri-ciri
• Sifar lemak, sifar gula, rendah kalori
• Kaya dengan serat
• bebas gluten
Ia telah lulus pensijilan HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher dan lain-lain, menjadikannya makanan halal yang sempurna.
Tag Produk
| Nama produk: | Beras kasar oat konjac |
| Berat bersih untuk mi: | 336g |
| Bahan Utama: | Beras konjac (air, serbuk konjac, kanji ubi kayu), bijirin oat |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/bebas lemak/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Buka bungkusan itu.
2. Tambah sebarang masakan atau sos, lauk untuk dimakan.
3. Sedia untuk dimakan, beras konjac ialah makanan segera untuk anda nikmati.
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 316Kkal |
| Protein: | 1.4g |
| Lemak: | 1.1g |
| Karbohidrat: | 14.8g |
| Natrium: | 8mg |
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.






