Beras Rendah Karbohidrat,Beras Mutiara Putih Konjac | Ketoslim Mo
Perihal item
Bahan-bahan utama bagiberas mutiara konjacadalah: akar konjac dan air; bahan utama konjac ialah glukomanan, iaitu sejenis serat makanan yang bermanfaat untuk tubuh manusia. Selepas memasuki usus, ia akan menyerap air dan mengembang untuk menghasilkan rasa kenyang, sekali gus mengurangkan pengambilan makanan; kedua, ia juga mempunyai kesan memperbaiki persekitaran usus, mempercepatkan peristalsis usus dan memperbaiki sembelit. Pada masa yang sama, beras konjac mempunyai sifar gula, rendah kalori, danrendah karbohidratIa boleh menggantikan beras biasa dan membeliKetoslim Mokonjacberas mutiarauntuk menjadikan diet anda lebih sihat.
Penerangan Produk
| Nama produk: | Beras mutiara konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula/rendah karbohidrat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 125KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 6.4g |
| Natrium: | 12mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Tahukah anda beras yang manakah mempunyai kandungan karbohidrat terendah?
| Langkah 1 | Apa yang anda tidak tahu ialah beras liar juga merupakan sumber nutrien lain yang hebat, termasuk zink, vitamin B6 dan asid folik. Beras liar mempunyai kandungan karbohidrat yang lebih rendah daripada jenis beras lain, dengan 32 gram karbohidrat bersih setiap cawan nasi yang dimasak (164 gram). |
| Langkah 2 | Seterusnya ialah beras yang dibuat oleh konjac, kerana konjac itu sendiri merupakan tanaman hidrat rendah karbohidrat, makanan berkaitan konjac yang dihasilkan olehnya, kalori juga sangat rendah, jadi anda tidak perlu risau tentang masalah paras gula dalam darah. |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Apakah beras konjac itu?
Beras tiruan konjac diperbuat daripada serbuk halus konjac dan serbuk mikro dengan teknologi unik. Bentuknya menyerupai beras asli, rasa lembut dan pulut, elastik, boleh dimasak dengan bebas, gentian mentah bertenaga haba rendah, beras tiruan baharu.
Nasi manakah yang paling rendah karbohidratnya?
Makanan rendah karbohidrat terutamanya beras, gandum, jagung, oat dan makanan lain, maka kalori terendah ialah beras Konjac, tinggi serat dan rendah kalori, dengan konjac diperbuat daripada beras oat, selain bubur nasi, memasak bubur millet, bubur nasi, atau bubur makan, kalori mereka berbanding nasi, jauh lebih rendah, juga merupakan pilihan yang baik.
Apakah perbezaan antara beras konjac dan beras mutiara konjac?
Komposisi beras konjac dan beras mutiara konjac adalah sama, serbuk halus konjac, serbuk mikro sebagai bahan utama, dibuat dengan proses yang unik, kaya dengan serat makanan, air rendah karbon dan haba yang rendah, perbezaannya terutamanya terletak pada bentuknya yang tidak sama, beras konjac terutamanya beras bijirin panjang, dan beras mutiara berbentuk bulat. Tiada perbezaan dari segi rasa, beras konjac boleh ditambah kepada bahan-bahan lain untuk menghasilkan perisa beras yang lain.



