Mie ajaib konjac Laris Mie Bayam Konjac | Ketoslim Mo
Mi Keajaiban Bayam Premium
Misi kami
Misi kami adalah untuk menyediakan makanan yang lazat dan semula jadi kepada masyarakat supaya orang ramai dapat menikmatinya dengan tenang. Makan dengan baik dan hidup dengan sihat.
Apakah konjac?
Ia merupakan tumbuhan semula jadi yang tumbuh di pergunungan Asia Timur. Tumbuhan ini dikenali ramai di China dan Jepun kerana manfaatnya untuk kesihatan.
Kami menggunakan serat yang diekstrak daripada akar tumbuhan dan mencampurkannya dengan air untuk menjadikannya lazat dan sihat.mi konjac bayam,dan juga boleh membuat gaya mi lain, seperti mi konjac dan sebagainya.
Apakah yang membezakan Bueno Lean?
Mi Shirataki BayamBerbanding dengan produk lain di pasaran, mi ajaib premium kami ditambah sedikit serbuk bayam untuk memberikan tekstur dan rasa yang lebih baik.
Selain itu, mi ini tidak mempunyai bau hanyir seperti mi Shirataki yang lain!
Mi Segera Laris Sebungkus Mi Konjac 270 g Mi Bayam Konjac Kesihatan Hijau
Penerangan Produk
| Nama produk: | Mi Bayam Konjac-Ketoslim Mo |
| Bentuk mi: | Spageti,FettuccineTagliatelle |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/bebas lemak/gula,rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 6 kkal |
| Protein: | 0 g |
| Lemak: | 0 g |
| Lemak Trans: | 0 g |
| Jumlah Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Bolehkah anda makan mi shirataki setiap hari?
| Langkah 1 | Mi diperbuat hampir keseluruhannya daripada serat....Jika badan anda boleh bertolak ansur dengannya (dan ramai orang tidak boleh), memakannya sekali-sekala boleh memberi manfaat, tetapi memakannya walaupun sekali sehari boleh memberi kesan buruk pada sistem penghadaman anda, jadi disyorkan untuk menggabungkan nutrien tersebut. |
| Langkah 2 | Mi Shirataki boleh direbus, digoreng atau dihidangkan sejuk juga. Ia tidak akan menjadi lembik lama-kelamaan jadi ia sesuai untuk hidangan yang anda sediakan terlebih dahulu dan dihidangkan kemudian seperti kotak makan tengah hari juga. |
Anda juga mungkin suka
Adakah mi ajaib membuatkan anda menambah berat badan?
Mi ajaib merupakan makanan ajaib yang mengenyangkan dan rendah kalori. Mi ini kaya dengan glukomanan, sejenis serat yang mempunyai manfaat kesihatan. Malah, banyak kajian telah menunjukkan bahawa glukomanan bukan sahaja boleh membantu anda menurunkan berat badan, tetapi juga membersihkan usus dan melegakan sembelit.
Mengapa mi shirataki membuat anda membuang air besar?
Seperti sumber serat larut yang lain, mi shirataki boleh membantu melancarkan penghadaman dan menggalakkan pergerakan usus yang teratur. Ini boleh membantu mereka yang mengalami sembelit atau yang ingin meningkatkan pengambilan serat mereka untuk meningkatkan penghadaman secara amnya. Mi shirataki tidak dicerna sepenuhnya. Semasa ia bergerak, ia merangsang otot-otot di usus. Ia membersihkan saluran penghadaman dan menggalakkan konsistensi najis yang lembut semasa ia melaluinya.
Adakah Mi Ajaib mempunyai sebarang nilai pemakanan?
Pemakanan. Ini kerana ia hanya serat dan air dan tidak mengandungi sebarang vitamin atau mineral. Serat diet membantu mengekalkan fungsi usus normal badan manusia dan dikenali sebagai nutrien ketujuh dalam tubuh manusia.



