Beras Shirataki dengan Serat Oat | Pengilang Beras Konjac KETO | Ketoslim Mo
Beras Oat KonjacBahan-bahan utamanya ialah konjac (kaya denganglukomanan) dan serat oat, yang kaya dengan serat diet. Tiada lemak, tiada karbohidrat, tiada gula, hanya 9Kkal setiap pek.Beras konjacjuga dikenali sebagaiNasi ShiratakiJika anda bimbang tentang diet rendah kalori, rendah karbohidrat atau bebas gluten, itu tidak bermakna anda tidak boleh menikmati hidangan nasi yang lazat. Beras oat konjac, yang tidak mempunyai rasa istimewa, bermakna anda boleh menggunakan kombinasi rawak tidak akan menjejaskan kombinasi bahan-bahan.
Ketoslim Momemberi tumpuan kepada menjadi pemborongmakanan konjacAnda boleh membeli barangan daripada syarikat kami dan kemudian mengedarkannya. Potensi pasaran makanan konjac adalah sangat besar. Kami juga akan menyediakan pengalaman jualan yang kaya supaya anda boleh mengambil bahagian dalam transformasi makanan konjac.
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 37kJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Tag Produk
| Nama produk: | Beras Mutiara Konjac Oat |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/Sifar lemak/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Orang ramai juga bertanya
Bagi kebanyakan individu, ia selamat, perlu melihat arahan dengan teliti.
Seperti menurunkan berat badan, menurunkan tekanan darah tinggi, dan meningkatkan pengambilan serat yang diperlukan oleh badan.
Beras Ajaib ialah beras shirataki yang diperbuat daripada tepung tumbuhan Konnyaku Imo (konjac).
Ia tawar dan kenyal.
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain. Kelebihan kami: • 10+ tahun pengalaman industri; • 6000+ kawasan penanaman persegi; • 5000+ tan output tahunan; • 100+ pekerja; • 40+ negara eksport.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Berapa banyak karbohidrat yang terdapat dalam beras oat konjac?
Ia mengandungi 3 gram karbohidrat total, 10 kalori, dan 0 gram karbohidrat bersih.
Bagaimana rasanya oat konjac?
Apabila anda menyediakan dan memasaknya dengan betul, oat akan menjadi tawar. Beras ini mempunyai tekstur yang kenyal seperti jeli. Seperti yang diterangkan, bau hanyir berasal dari larutan akueus dalam bungkusan, jadi anda harus membilas beras mengikut arahan, kemudian goreng beras dalam kuali kering tanpa minyak untuk menghilangkan air sepenuhnya sebelum menambah perasa.





