mi sifar kalori makanan penuh Borong mi rumpai laut Konjac | Ketoslim Mo
Setiap 100 grammi sifar kalorikeseluruhanmakananNilai kalori adalah bersamaan dengan kira-kira 1 kerepek kentang dan 0.2 biji pisang, pengambilan kalori yang lebih sedikit adalah bersamaan dengan wanita biasa berjoging 1 jam, berenang 1.5 jam, yoga 3 jam,pasta rendah karbohidrat, rasa Q bermain dengan cara yang kuat, boleh menggoreng, merebus, sup, gaul
Mi basah tulen spageti konjac rendah karbohidrat borong Mi rumpai laut konjac
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi rumpai laut konjac makanan keseluruhan-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi konjac sifar |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 4Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 3.1g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Mi apa yang tidak mempunyai kalori?
| Mi Keajaiban Makanan Seluruh | Mi Shiratakidiperbuat daripada glukomanan, sejenis serat yang diekstrak daripada akar konjac. Oleh kerana serat tersebut melalui usus anda tanpa dicerna dan membuatkan anda berasa kenyang, mi shirataki Wholefoods pada dasarnya bebas kalori dan bebas karbohidrat |
| Makanan Penuh | Yang mana lebih sihat, nasi putih ataumi konjacmakanan keseluruhan?... Sebagai perbandingan, 100 gram beras putih mengandungi 175 kalori. Lima puluh gram mi (kering, mentah) juga mengandungi jumlah kalori yang sama. Jadi jumlah mi yang sama (katakan, 100g) akan memberikan lebih banyak kalori |
| Kalori Mi Kelp | Kalori 6 |
Anda juga mungkin suka
Konjac: Maklumat terperinci
Pokok konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) tergolong dalam keluarga Araceae, dan berasal dari Asia Tenggara. Ia ditanam di selatan dan tenggara China dan Vietnam. Bunganya dihasilkan pada tangkai berwarna ungu gelap, dengan umbi tebal yang boleh tumbuh sehingga 30 cm diameter.
Ubi yang dikeringkan dan dihancurkan dipanggil tepung konjac, yang mana konjac glukomanan1 diperoleh.
Sejarah
Konjac telah digunakan di China, Jepun dan Asia Timur sebagai makanan.
Faedah
Glukomanan ialah serat larut yang meningkatkan rasa kenyang dan membantu anda menurunkan berat badan.




