mi ajaib makanan penuh lasagna oat konjac | Ketoslim Mo
Perbezaan antara oat danpasta(atau spageti) ialah pasta lebih nipis dan lasagna oat lebih lebar, tetapi ia dibuat denganserbuk konjac, satumakanan keto organikKonjac rendah karbohidrat menjadikan usus anda lebih bersih
Mi Shirataki OEM&ODM yang lazat dengan makanan vegetarian konjac bebas gluten Lasagna oat konjac
Penerangan Produk
| Nama produk: | Lasagna Oat Konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/lemak/gula,rendah karbohidrat/serat tinggi |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 8Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 4g |
| Natrium: | 0mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami




