Mi konjac kering Mi konjac bayam terbaik yang sihat| Ketoslim Mo
Mengenai item ini
Keringmi konjacjuga dipanggilMi Shirataki or Mi ajaibKonyaku (juga dikenali sebagai konjac atau konnyaku) ialah makanan tradisional Jepun yang diperbuat daripada sayur-sayuran akar Konyaku. Kebanyakannya ditanam di Tenggara, China dan Jepun. Ia merupakan pengganti karbohidrat yang mudah dan sihat, rendah kalori,bebas glutendan vegan/vegetarian. Ia menyerap rasa tersebut daripada makanan yang dimasak dengannya, menjadikannya terasa lazat. Tambahan pula, mi konjac kering mesra keto danmakanan diabetes, yang menjadikannya pengganti makanan paling sihat untuk mereka. Dan kerana serat larut, orang ramai akan berasa kenyang dan akhirnya makan lebih sedikit. Pilihan terbaik untuk menurunkan berat badan.
Tag produk
| Nama produk: | Mi konjac kering |
| Berat bersih untuk mi: | 100g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Tepung kacang soya hijau, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 2% |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/, rendah lemak/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Cara Penggunaan/Penggunaan
1. Didihkan air di dalam periuk dan masukkan mi konjac kering ke dalamnya.
2. Keluarkan mi dan rebus selama lebih kurang 5 minit.
3. Toskan dengan baik dan kemudian masukkan sebarang sos atau perasa ke dalamnya, selamat menikmati hidangan anda!
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 369Kkal |
| Protein: | 14.9g |
| Lemak: | 0.9g |
| Karbohidrat: | 74g |
| Natrium: | 18mg |
Ketahui lebih lanjut tentang produk Ketoslim Mo
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Apakah konjac kering?
Sebungkus mi panjang putih konjac kering ialah mi tradisional yang diperbuat daripada konjac, yang biasanya dijual segar dalam beg berisi air. Walau bagaimanapun, produk inovatif ini dikeringkan dan dimampatkan oleh mesin menjadi bentuk bulat dan bujur, yang menjadikannya lebih mudah untuk disimpan dan dimasak.
Bolehkah anda mendapatkan mi shirataki kering?
Rasanya sangat sedikit, jadi sesuai dihidangkan dengan pelbagai bahan dan sos. Mi konjac biasa adalah "basah" dan "kering", dan juga didatangkan dalam pelbagai bungkusan, seperti beg, kotak, kotak kerajang aluminium, dsb.
Bagaimanakah cara memasak mi konjac kering?
Masukkan mi kering ke dalam mangkuk, tuangkan ke dalam air mendidih dan rendam selama 10 minit. Mi kering akan beransur-ansur menjadi lembut. Didihkan air di dalam periuk, masukkan mi, masak selama 10 minit, masukkan bahan-bahan, perasa dan lauk, kemudian cedok dan makan.
Adakah mi konjac baik untuk anda?
Sudah tentu, mi konjac bukan sahaja boleh mengurangkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, tetapi juga melegakan sembelit dengan membersihkan usus. Jika anda ingin sihat, diet dan senaman yang sihat adalah sangat penting.




