Mi segera Makanan konjac Ketoslim-mo Bihun lazat Perisa Sauerkraut
Mengenai item ini:
Pasta nipis:Ia mungkin kelihatan seperti mi pasta (spaghetti) biasa, tetapi ia jauh lebih baik untuk kesihatan anda. Pasta kurus kami yang sentiasa popular ialahmi rendah kalori, jadi ia sesuai untukpengganti makanan.
Resipi kuno: Mi ajaib atau semua produk diperbuat daripadatumbuhan konjac(ditambah air limau mineral untuk membantu mi mengekalkan bentuknya). Ia sama seperti cara sami Buddha yang membangunkan mi ini membuatnya lebih 1,400 tahun yang lalu di China dan Jepun purba!
Alternatif perisa: Rendah kalori, rendah karbohidrat atau bebas gluten tidak bermakna anda tidak boleh menikmati hidangan yang lazat, kami menawarkan banyakperisaUntuk memilih, pilih satu untuk memulakan cara pemakanan sihat baharu anda sekarang!
Banyak manfaat: Diperbuat daripadaakar konjac, yang penuh dengan serat diet, mengandungi banyakGlukomananIa telah terbukti dapat membantu menurunkan paras gula dalam darah pada penghidap diabetes dan rintangan insulin. Oleh kerana serat likat melambatkan pengosongan perut, tahap gula dalam darah dan insulin meningkat secara beransur-ansur apabila nutrien diserap ke dalam aliran darah anda. Serat likatnya melambatkan pengosongan perut, jadi anda kekal kenyang lebih lama dan akhirnya makan lebih sedikit.
CARA PENGGUNAAN/PENGGUNAAN:
1. Buka bungkusan itu.
2. Sedia untuk dimakan, mi segera konjac ini boleh dimakan tanpa perlu menunggu.
3. Apa yang anda perlu risaukan hanyalah betapa kuatnya anda menghirup sambil menikmati pengganti mi berbentuk spageti tradisional yang lazat ini.
Tag Produk
| Nama produk: | Mi segera konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Air,Tepung Konjac |
| Kandungan Lemak (%): | 64Kkal |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/ Rendah karbohidrat/ |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti China 2. Lebih 10 tahun pengalaman 3. OEM & ODM & OBM tersedia 4. Sampel percuma 5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 64Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 2.6g |
| Karbohidrat: | 7.4g |
| Natrium: | 1026mg |
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
apa itu konjac Food | Ketoslim Mo
cara membuat konjac| Ketoslim Mo
Apakah kesan permukaan oat konjac | Ketoslim Mo
Mengapa konjac dipanggil makanan diet terbaik| Ketoslim Mo
Adakah berbahaya untuk makan mi Shirataki sifar kalori sifar karbohidrat setiap hari | Ketoslim Mo
Ketahui lebih lanjut…
Tulis mesej anda di sini dan hantarkannya kepada kami








