Pasta Konjac Kurus Perisa Tomato Vegan Ketoslim Mo makanan semula jadi Bihun
Mi segera, perisa tomato, salah satu siri terlaris kami. Biasa dipanggil shiratakimi, mi konjac ialah mi yang diperbuat daripada umbi keladi konjac. Ia merupakan mi yang ringkas dan hampir lut sinar yang mempunyai rasa apa sahaja yang dipadankan dengannya. juga dikenali sebagai mi Miracle, mi Shirataki, tidak seperti siri lain, mi segera mempunyai lebih banyak tenaga, masih tinggi serat, banyak karbohidrat (sedikit daripada mi biasa), iniBihun(spaghetti) adalah pilihan ideal untuk kemudahan, anda boleh menikmati hidangan lazat anda sebaik sahaja anda menerima penghantaran.
| Nama produk: | mi tomato segera |
| Berat bersih untuk mi: | 180g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Jangka hayat: | 9 bulan |
| Ciri-ciri: | bebas gluten/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM&ODM&OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 254KJ |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 1.7g |
| Karbohidrat: | 8.2g |
| Natrium: | 980 mg |
| Serat: | 6.4g |
Lebih banyak item untuk diterokai
Ketoslim mo Co., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.

Adakah mi konjac tidak baik untuk anda?
Tidak, ia diperbuat daripada serat diet larut air, yang membantu dalam penurunan berat badan.
Mengapa akar konjac diharamkan di Australia?
Walaupun produk ini bertujuan untuk dimakan dengan memicit bekas secara perlahan-lahan, pengguna boleh menyedut produk tersebut dengan daya yang cukup sehingga secara tidak sengaja memasukkannya ke dalam trakea. Disebabkan oleh bahaya ini, Kesatuan Eropah dan Australia mengharamkan jeli buah Konjac.
Bolehkah mi konjac membuat anda sakit?
Tidak, diperbuat daripada akar konjac, yang merupakan sejenis tumbuhan semula jadi, mi konjac yang diproses tidak akan memudaratkan anda.
Adakah mi konjac Keto?
Mi konjac mesra keto. Ia terdiri daripada 97% air dan 3% serat. Serat ialah karbohidrat, tetapi ia tidak memberi sebarang kesan terhadap insulin.







