Konjac fettuccine pure slim pasta konajc terbaik | Ketoslim Mo
Sediakan hidangan Itali yang sihat dan rendah karbohidrat dengan keajaibanfettuccine konjacIni mungkin kelihatan seperti tipikalpasta fettuccine konjac, tetapi ia lebih baik untuk badan anda.
Satu hidanganmi konjacmengandungi lima kalori dan tiga gram karbohidrat -- berbanding kira-kira 22 gram untuk biasalasagna-- supaya ia mudah dimuatkan dalam rutin harian anda.
Mi ajaib konjacadalah kegemaran di kalangan vegetarian,ketogenikdan mereka yang berdiet bebas gluten kerana ia merupakan salah satu pasta yang mengandungi kalori paling rendah dan turut membantu mengawal berat badan.
Lasagna kami yang sentiasa popular mempunyai bentuk linguine klasik, jadi ia merupakan pilihan yang tepat untuk menyerap sos dan menambah rasa pada lasagna Alfredo rendah kalori, keju Parmesan, dan sebagainya.
spageti borong konjac tulen fettuccine kedutan konajc mi tanpa kalori tinggi
Penerangan Produk
| Nama produk: | fettuccine konjac-Ketoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah,mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM & ODM & OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 5Kkal |
| Gula: | 0g |
| Lemak: | 0 g |
| Karbohidrat: | 1.2g |
| Natrium: | 0 mg |
Nilai Pemakanan
Pengganti Hidangan Ideal--Makanan Diet Sihat
Membantu dalam penurunan berat badan
Rendah kalori
Sumber serat diet yang baik
Serat diet larut
Mengurangkan hiperkolesterolemia
Mesra keto
Hipoglisemia
Anda juga mungkin suka
Orang ramai juga bertanya:
Apakah fettuccine konjac?
Fettuccine konjac ialah pasta rendah kalori yang diperbuat daripada konjac. Tumbuhan konjac ialah sayuran akar yang kaya dengan serat diet yang dipanggil glukomanan, bahan utama dalam fettuccine konjac. Lasagna fettuccine konjac berbentuk lebih lebar daripada mi biasa. Sebagai produk bebas gluten, fettuccine konjac tidak mengandungi kanji dengan 0 karbohidrat bersih.
Mengapakah konjac begitu mengenyangkan?
Konjac mengandungi serat larut, iaitu glukomanan, yang mewujudkan rasa kenyang kerana laluannya yang sangat perlahan melalui saluran penghadaman dan ia terbukti dapat menurunkan kolesterol dan mengimbangi gula dalam darah. Seberapa baik konjac bergantung pada cara anda memasaknya.
Adakah pasta konjac mesra Keto?
Ya, dengan hanya 2 g karbohidrat dan 5 kalori setiap hidangan 83 g, pasta konjac sesuai untuk penggemar diet keto yang mengidamkan pasta. Ia juga merupakan pilihan yang tepat untuk mereka yang mengikuti diet vegan atau bebas gluten, atau sesiapa sahaja yang hanya ingin makan lebih sihat atau mengubah rutin pasta pada waktu malam mereka.




