Mi Udon Konjac Oat Harga Terbaik Pasta Sihat Mi segera| Ketoslim Mo
- Menggalakkan pemakanan sihat - Mi Udon Konjacmerupakan makanan ruji yang lazat yang menggalakkan penurunan berat badan yang sihat dengan hanya 73kJ kalori setiap 100g. Terdapat dalam perisa lain sepertiUdon BiasadanUdon Bayam, setiap mi bebas gula sepenuhnya, bebas gluten dan rendah kalori.
- Berasaskan Konjac- Mi Udon Oatmeal diperbuat daripada bahan unik, iaitutumbuhan konjac, yang berasal dari barat daya China dan mengandungiglukomanan, serat larut semula jadi yang sihat yang membantu penghadaman dan penurunan berat badan.
- Alternatif yang Sedap untuk Mi Oat Udon Konjac-- Hidangkan mi oat dengan satu hingga dua cawan air untuk alternatif yang lazat selain daripada memerhatikan apa yang anda makan. Sebaik sahaja serat ini bersentuhan dengan air semasa penghadaman, ia membantu mengisi perut anda, mewujudkan rasa puas dan membantu penurunan berat badan.
Ketoslim moCo., Ltd. ialah pengeluar makanan konjac dengan peralatan ujian yang lengkap dan tenaga teknikal yang kukuh. Dengan rangkaian yang luas, kualiti yang bagus, harga yang berpatutan dan reka bentuk yang bergaya, produk kami digunakan secara meluas dalam industri makanan dan industri lain. Kami menawarkanpembelian mi konjac secara pukal.
Kelebihan kami:
• 10+ tahun pengalaman industri;
• Kawasan penanaman 6000+ persegi;
• Keluaran tahunan 5000+ tan;
• 100+ pekerja;
• 40+ negara eksport.
Penerangan Produk
| Nama produk: | mi oat konajcKetoslim Mo |
| Berat bersih untuk mi: | 270g |
| Bahan Utama: | Tepung Konjac, Air, titanium dioksida, gentian oat |
| Kandungan Lemak (%): | 0 |
| Ciri-ciri: | gluten/lemak/bebas gula, rendah karbohidrat/tinggi serat |
| Fungsi: | menurunkan berat badan, menurunkan gula dalam darah, mi diet |
| Pensijilan: | BRC, HACCP, IFS, ISO, JAS, KOSHER, NOP, QS |
| Pembungkusan: | Beg, Kotak, Sachet, Pakej Tunggal, Pek Vakum |
| Perkhidmatan Kami: | 1. Bekalan sehenti di China2. Lebih 10 tahun pengalaman3. OEM&ODM&OBM tersedia4. Sampel percuma5. MOQ Rendah |
Maklumat pemakanan
| Tenaga: | 37Kkal |
| Protein: | 0g |
| Lemak: | 0g |
| Karbohidrat: | 0g |
| Natrium: | 2mg |
Mi Oat Udon makanan segera pukal Cina yang sihat Makanan vegan penurunan berat badan yang popular
Lebih banyak item untuk diterokai
Adakah mi konjac sihat?
Produk konjac mungkin mempunyai manfaat kesihatan. Contohnya, ia boleh menurunkan paras gula dalam darah dan kolesterol, meningkatkan kesihatan kulit dan usus, dan menggalakkan penurunan berat badan dengan meningkatkan rasa kenyang. Seperti mana-mana suplemen diet yang tidak dikawal selia, orang yang mempunyai masalah perut atau keadaan yang tidak sihat dinasihatkan untuk berunding dengan doktor sebelum mengambil konjac.
Mengapa Australia mengharamkan konjac?
Mi konjac mempunyai serat dua kali ganda lebih banyak daripada pasta biasa. Seratnya, glukomanan, iaitu serat akar konjac, menyebabkan perut membengkak dan menimbulkan rasa kenyang. Mi konjac digunakan sebagai agen pemekat dalam makanan tertentu. Di Australia, ia telah diharamkan sebagai makanan tambahan pada tahun 1986 kerana berpotensi menyebabkan bahaya tercekik dan menyumbat perut.
Bagaimanakah cara memasak mi konjac kering?
Masukkan mi kering ke dalam mangkuk, tuangkan ke dalam air mendidih dan rendam selama 10 minit. Mi kering akan beransur-ansur menjadi lembut. Didihkan air di dalam periuk, masukkan mi, masak selama 10 minit, masukkan bahan-bahan, perasa dan lauk, kemudian cedok dan makan.




